1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. THY’den açıklama geldi; Test ve karantina kuralları uygulanacak

THY’den açıklama geldi; Test ve karantina kuralları uygulanacak

featured

Türk Hava Yolları, 4 ülkeye uçuşların durdurulmasının ardından bir açıklama yaptı. İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika’ya yapılan uçuşların askıya alındığının bildirildiği açıklamda, bu ülkelerden gelecek olan yolculara test yapılıp, karantina kurallarının uygulanacağı kaydedildi.

Test ve karantina kuralları

THY’den yapılan açıklama şu şekilde: “Resmi makamlarca alınan kararlar ve sağlığınız için aldığımız önlemler doğrultusunda İngiltere, Danimarka, Hollanda ve Güney Afrika uçuşlarımız geçici olarak durdurulmuştur. Uçuşlarımızı geçici olarak askıya aldığımız ülkelerden halihazırda gerçekleştirilmekte olan uçuşlarda bulunan tüm yolculara test yapılacak ve karantina kuralları uygulanacaktır. Yetkili makamlar koordinasyonu ile tüm tedbirler alınmaktadır.”

Yolcular mağdur olmayacak

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, yolcuların mağdur edilmeyeceğini açıkladı. Ekşi yaptığı açıkalamada şunları kaydetti: “Sevgili Yolcularımız; Sağlık Bakanlığımızın İngiltere, Danimarka, Hollanda, Güney Afrika’dan uçuşların durdurulması kararına istinaden,  hiç bir yolcumuzun bilet işlemleri konusunda acele etmemesini rica ederiz. Hiç bir yolcumuz bilet işlemleri konusunda mağdur edilmeyecektir.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY’den açıklama geldi; Test ve karantina kuralları uygulanacak
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir