1. Haberler
  2. AJET
  3. THY’de üst düzey atama: Ahmet Bolat Ajet Yönetim Kurulu Başkanı oldu

THY’de üst düzey atama: Ahmet Bolat Ajet Yönetim Kurulu Başkanı oldu

Türk Hava Yolları'nda üst düzey atama yapıldı. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, Ajet Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

featured

Türk Hava Yolları’nda üst düzey atama yapıldı. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, Ajet Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Sosyal medya hesabını güncelleyen Bolat, görevleri arasında Ajet Yönetim Kurulu Başkanlığını da ekledi. Bolat, ” AJet artık abisi THY gibi hizmet ihracatında ilk üçe oynamayı hedefliyor. Sabiha Gökçen’den sonra ikinci uçuş merkezi Ankara’yı Türkiye’nin üçüncü büyük turizm merkezi yapmak için stratejik işbirliklerini oluşturuyor” dedi.

Bolat: AJet artık abisi THY gibi hizmet ihracatında ilk üçe oynamayı hedefliyor

Bolat önemli gelişme için şunları söyledi: “Aslında benim görevlendirilmem eski haber, ama AJet’ten yeni haberler vermek için bir fırsat oldu. Kuruluşundan beri bir çok zorlukları atlatarak bugünlere gelen AJet artık abisi THY gibi hizmet ihracatında ilk üçe oynamayı hedefliyor. Sabiha Gökçen’den sonra ikinci uçuş merkezi Ankara’yı Türkiye’nin üçüncü büyük turizm merkezi yapmak için stratejik işbirliklerini oluşturuyor. (Operasyonla ilgili almış olduğumuz tedbirler sonucunda hem aksaklıklarımız hem de müdahale sürelerimiz azaldı. Örnek vermek gerekirse 10-16 Haziran haftasında Çağrı Merkezi bekleme süresi ortalamamızı 1 dakika 19 saniye olarak gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bir önceki haftaya göre bekleme süremizde 46 saniye iyileşme, çağrı karşılama oranımızda ise %2 artış elde edildi.)”

0
mutlu
Mutlu
3
komik
Komik
3
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
sinirli
Sinirli
THY’de üst düzey atama: Ahmet Bolat Ajet Yönetim Kurulu Başkanı oldu
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir