PegasusTürk Hava Yolları

THY ve Pegasus’ta büyük indirim

Havada merakla beklenen Efsane Cuma indirim haberi geldi. THY ve Pegasus indirim kampanyası yaptı. Peki THY Efsane Cuma indimi ne kadar? Pegasus uçak biletlerinde yüzde kaç Efsane Cuma indirimi yaptı? Kampanya koşulları ne? İşte detaylar:

Merakla beklenen Efsane Cuma indirimleri başladı. Mağazalardan, büyük markalara birçok firma Efsane Cuma çılgınlığına katıldı. Havayolu şirketleri de turizm firmalarıyla Efsane Cuma kapsamında indirim imkanı sunmaya başladı.

THY, Pegasus gibi havayolu şirketleri de Efsane Cuma için uçak biletlerinde indirim yaptı. Qatar, Air France, Pegasus, Etihad gibi hava yolları tarafından Efsane Cuma’da indirimli uçak biletleri satışa çıktı.

Qatar Havayolları, Efsane Cuma gününe özel indirim yapan hava yollarının en başında geliyor. Rezervasyon yapabileceğiniz en popüler destinasyonlar şüphesiz ki Bangkok, Bali ve Hong Kong.

THY’DEN EFSANE CUMA İNDİRİMİ

Geçen yıl Pegasus Havayolları Efsane Cuma kampanyası ile ön plana çıkmış, indirimli biletler satışa çıkar çıkmaz tüketilmişti. Pegasus, Efsane Cuma’ya özel tüm hatlar %50 indirimli imkanı uygulamıştı. Şirket bu yılda indirim yapacak. Bu yıl Efsane Cuma indirimi yapacağını açıklayan Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde % 25 ile %30 arasında indirim yapacak.

BAĞLANTILI HABER:   THY İran seferlerine başlıyor; İşte THY'nin son uçuş planı

PEGASUS EFSANE CUMA İNDİRİM KAMPANYASI

Pegasus Havayolları, Efsane Cuma için yaptığı kampanyayı internet sitesinden duyurdu. Detaylar şöyle:

“www.flypgs.com veya Pegasus Mobil üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki hatları ve tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme adımında karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden “%50 Efsane Cuma İndirimi” seçeneğini işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında PNR’daki bilet tutarının %50 indirimli olarak toplam tutara yansıdığını göreceksin.”

Satış Tarihi: 24 Kasım 2017 (Türkiye yerel saatine göre 24 Kasım 2017 23:59’a kadar geçerlidir. Efsane Cuma gününe özel)
Uçuş Tarihi: 12 Şubat 2018 – 22 Mart 2018

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Kıbrıs hariç tüm hatlar

Kampanya Teklifi: %50 İndirim

*Kampanya kapsamında, bağlantılı uçuşlarda Kıbrıs bağlantısı dışındaki her bir uçuş için indirim uygulanır.

Koltuk adedi: 3.087.769

Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir.

İndirim Yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket ücreti üzerinden ve Yurt içi uçuşlarında Eko paket üzerinden indirim uygulanır. Yurt dışında Süper Eko ve Yurt içinde Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya flypgs.com, mobil site veya Pegasus mobil üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
Duyurusu yapılan ücretlere check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içinde ve Kıbrıs uçuşlarında 7 TL, yurt dışı uçuşlarına 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymuyorsa yani, aşağıdaki kurallardan en az birini sağlamıyorsa, ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilete taşınmaz.

-Biletlemenin kampanya satış tarihleri süresince gerçekleştirilmesi
-Uçuş tarihlerinin kampanya kuralları kapsamında olması
-Uçuşun yapılacağı hatların kampanya kapsamında olması

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.

İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak: www.kokpit.aero
Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu da dikkatini çekebilir
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı