THY, TGS ve THY Teknik personeli ne zaman ikramiye alacak?

Türk Hava Yolları, TGS Turkish Ground Services ve THY Teknik personeline verilecek ikramiyelerin kısa sürede açıklanması bekleniyor. Miktar belli olduktan sonra ikramiyeler hesaplara yatacak.

featured

Arama motorlarından uzun süredir THY çalışanları ne kadar prim alacak?, 2022 THY prim oranları ve THY’de personel 2022’de ne kadar ikramiye-prim alacağı soruları soruluyor.

Bugün THY’den yapılan açıklamada primler için önemli bir gelişme duyuruldu.

Buna göre THY’de taşeron işçiler 7 Eylül’de 20 bin TL ikramiye alacak.

Bu kararın ardından THY’ye bağlı diğer şirketlerin ne kadar prim alacağı merak konusu oldu.

TGS Turkish Ground Services çalışanlarının ne kadar prim alacağı henüz netleşmezken olası prim durumundan ikramiyelerin kasım ayı başında yatırılacağı beklentisi oluştu.

Aynı şekilde Türk Hava Yolları personelinin uzun süredir beklediği primlerin kısa sürede duyurulması bekleniyor. İkramiye kararının Ahmet Bolat tarafından duyurulması bekleniyor.

Bu duyurunun ardından THY personeline verilecek primlerin ekim sonu hesaplara aktarılacağı tahmin ediliyor. THY Teknik personelinin de aynı dönemde prim alacağı beklentisi var.

Havasosyalmedya’nın ulaştığı bilgiler şu şekilde;

5
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
6
_a_rm_
Şaşırmış
49
sinirli
Sinirli
THY, TGS ve THY Teknik personeli ne zaman ikramiye alacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 Eylül 2022, 22:51

    O kadar insanı işten çıkardılar onları bir araştırsınlar o insanların hakkını da versinler Allah’ın huzuruna nasıl çıkacaklar acaba onu çok düşünüyorum insanların hakkını yediler ondan sonra böyle şeyler yapıyorlar kimse onları unutmuyor

    Cevapla