THY Teknik A.Ş. personel arıyor… İşte THY Teknik A.Ş. personel alımı ilan detayları

Türk Hava Yolları'nın yüzde yüz iştiraki olan THY Teknik A.Ş. personel aradığını duyurdu.

featured

Türk Hava Yolları’nın yüzde yüz iştiraki olan THY Teknik A.Ş. personel aradığını duyurdu.

Şirket yaptığı duyuruda “Turkish Technic olarak Türk Hava Yolları A.O. marka topluluğunun bir parçasıyız.

9.350 kişilik uzman ekibimizle; İstanbul Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Aydın Çıldır Havalimanı’nda bulunan tesislerimizde Anonim Ortaklığımızın halihazırda 394 uçaktan oluşan ve her gün daha da genişleyen filosu başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışından birçok hava yolu operatörüne kaliteli ve kapsamlı uçak bakım, onarım, modifikasyon, rekonfigürasyon, komponent bakım ve komponent yedek parça ikamesi, mühendislik, sertifikasyon ve üretim gibi birçok diğer alanda katma değerli hizmet sunan, dünyanın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden biriyiz.

Sen de bu ilana başvurarak güvenilirliği, tecrübesi, rekabetçi yapısı ve kalite odaklılığı ile dünyanın en önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşları arasına giren Turkish Technic ailesinin bir parçası olabilirsin!” ifadelerini kullandı.

İlanın 10.02.2023 tarihine kadar yayında kalacağı belirtildi.

İşte aranan kriterler:

THY Teknik A.Ş. personel Başvuru Koşulları

T.C. vatandaşı olan,
Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,
01.01.1994 tarihi ve sonrasında doğmuş olan,
Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, askerlikten muaf olan veya tercihen en az 1 yıl tecilli olan,
Daha önce THY A.O veya iştiraklerindeki görevlerinden disiplinsizlik nedeniyle ayrılmamış olan,
Tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan,
İşbaşı Eğitim Programı süresince İstanbul’da ikameti ve eğitime kesintisiz devamı kabul eden,
CEFR (Common European Framework of Reference for Languages) kriterlerine göre en az A2 Seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olan,
Üniversitelerin Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakülteleri’nin aşağıdaki bölümlerinden lisans derecesinde mezun olan çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz. (Tercihen SHGM tarafından “Yetkili Okul” veya “Tanınan Okul” kabul edilen üniversiteler)
o Uçak Gövde-Motor Bakım
o Uçak Bakım ve Onarım
o Uçak Elektrik-Elektronik
o Havacılık Elektrik ve Elektroniği

THY Teknik A.Ş. personel Aranan Nitelikler

Tercihen SHY-66 Hava Aracı Bakım Lisansı modül sınavlarında başarılı olmak,
Tercihen Yabancı Dil Sınavı (YDS) puanı 50 ve üzeri olmak,
Vardiyalı düzende çalışabilmek,
Öğrenmeye ve çalışmaya hevesli olmak,
Takım çalışmasına yatkın olmak,
Takip yönü güçlü, dikkatli, sonuç odaklı çalışabilen ve detaylara hâkim.
Çalışma Lokasyonları

Atatürk Havalimanı
İstanbul Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı
Sosyal İmkanlar

Turkish Technic olarak çalışanlarımıza önemli sosyal olanaklar sunuyoruz. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet uçuşlarında çalışanlarımızın ve ailelerinin kullanabilecekleri yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda ve anlaşmalı kurumlarda özel indirim hakkı tanıyoruz. Bunların yanı sıra doğum ve evlilik gibi özel günlerinde çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirebileceğimiz sosyal yardımlar, özel sağlık sigortası, Toplu İş Sözleşmesiyle belirlenen tatmin edici ücretlerin yanı sıra yılda 4 defa ikramiye, lisan tazminatı, kadın çalışanlarımız için kreş desteği gibi maddi olanaklar sunuyoruz.

Bunlara ek olarak İstanbul’un hemen hemen her yerine ulaşan geniş servis ağımız, her lokasyonda sağladığımız yemek hizmeti ve yine her lokasyonda verdiğimiz işyeri hekimi hizmetimiz ile çalışanlarımıza destek oluyoruz.

Çalışanlarımıza sunduğumuz eğitim ve gelişim fırsatları, sosyal kulüp faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri gibi imkanlarla onların sadece iş hayatlarına değil sosyal hayatlarına da dokunuyoruz.
Siz de bu ailenin bir parçası olmak için hemen ilanımıza başvurabilirsiniz.

THY Teknik A.Ş. personel İzlenecek Yol

Bu ilan kapsamında Turkish Technic Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nin Uçak Gövde-Motor Bakım, Uçak Bakım ve Onarım, Uçak Elektrik-Elektronik, Havacılık Elektrik ve Elektroniği bölümlerinden mezun adaylar için İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile 3 ay süreli İşbaşı Eğitim Programı (İEP) düzenleyecek ve eğitimi başarıyla tamamlayan adayların istihdamını 3 ay sonunda gerçekleştirecektir.

İşbaşı Eğitim Programı boyunca personel adaylarına günlük 327,18 TL (öğrenciliği devam edenler için 245,38 TL) ödenmesi, İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigorta Primi, Genel Sağlık Sigortası primi İŞKUR tarafından yapılacaktır.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Teknik A.Ş. personel arıyor… İşte THY Teknik A.Ş. personel alımı ilan detayları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir