Türk Hava Yolları

THY personeli için anket süresi uzatıldı; son tarih 19 Eylül

Türk Hava Yolları uçucu ekipler arasında düzenlenen anket tarihi uzatıldı. Daha önce siber saldırıya uğrayan anket,  THY yönetiminin çalışanları üzerinde uyguladığı şartları sorguluyor

Türk Hava Yolları uçucu ekipler arasında düzenlenen anket tarihi uzatıldı. Daha önce siber saldırıya uğrayan anket,  THY yönetiminin çalışanları üzerinde uyguladığı şartları sorguluyor. Anonim Anketçiler tarafından yapılan açıklamayla anket süresinin bir kez daha uzatılarak 19 Eylül’e kadar devam edeceği duyuruldu.

Anket düzenleyen grubun açıklaması ise şu şekilde; “Saygıdeğer meslektaşlarımız, THY’de görev yapan uçuş ekiplerinin yönetsel uygulamalara ilişkin görüş ve eğilimlerini belirlemek için yayında tutulan anketimize ciddi oranda katılım sağlanmış ise de, gerek birkaç kez siber saldırıya maruz kalınması gerekse birçok uçuş ekibinin yoğun programları nedeniyle anketten gecikme ile haberdar olması dikkate alınarak anketimizin tekrar katılıma açılmasının ve 19 Eylül 2021 tarihine kadar yayında kalmasının uygun olacağı değerlendirilmiştir. Katılımın artması, uçuş ekiplerinin genel eğiliminin daha geniş ve gerçekçi bir projeksiyon yapılmasına ve çözüm önerileri ile ilgili daha sağlıklı çalışmalar gerçekleştirilmesine katkı sağlayacaktır.”

Anket Linki : http://www.surveygalaxy.com/surPublishes.asp?k=XEMKU0T80SF4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu