THY kabin memuru alımı başvurusu nasıl yapılır? THY kabin memuru şartları ve alım detayları!

Türk Hava Yolları (THY) tarafından yapılan açıklamaya göre 1000 yeni kabin memuru alımı yapılacak. Türk Hava Yolları kariyer sitesi üzerinden yayımlanan alımın şartlarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak isteyenler detayları araştırıyor. Peki, THY kabin memuru alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Türk Hava Yolları kabin memuru alımı başvuru şartlarına dair detaylar..

featured

THY kariyer sitesi üzerinden yapılan son dakika duyurusuyla 1000 kabin memurunun şirket saflarına katılacağı açıklandı. Türk Hava Yolları kariyer sitesi üzerinden yayımlanan alımın şartlarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak THY Kabin memuru alımı başvuru ekranına erişmek amacıyla “Türk Hava Yolları kabin memuru alımı başvuru şartları nelerdir, nereden, nasıl yapılır?” sorularına cevap aramayı sürdürüyor.

THY KABİN MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR, NASIL YAPILIR?

Türk Hava Yolları kariyer ile THY 1000 kabin memuru alımı başvuru ekranı, şartlar ve diğer tüm bilgiler şöyle;

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, 1000 yeni kabin memuru istihdam edilecek. Açıklamada görüşlerine yer verilen THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, şirket olarak salgında önceliklerinin hiçbir çalışma arkadaşından kopmadan aileyi koruyarak bu dönemi atlatmak olduğunu belirtti.

Bolat, “Arkadaşlarımızın çabası ve fedakarlığının da katkısıyla ortaya koyduğumuz başarılı performansla bu hedefimizi gerçekleştirdik. Şimdiyse daha yükseğe uçmaya hazırlanıyoruz. Bizi hedeflerimize taşıyacak ve misafirlerimizi gökyüzünde Türk misafirperverliğiyle karşılayacak 1000 yeni kabin memuru istihdamı için süreç başlatıyoruz. Türk Hava Yolları ailesi büyümeye, bayrağımızı daha güçlü dalgalandırmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

SADECE KADIN ADAYLAR BAŞVURABİLECEK

THY’nin resmi insan kaynakları sitesi “kariyer.thy.com” üzerinden açılan ilana, 1 Ocak 1992-31 Aralık 2002’de doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kadın adaylar başvuru yapabilecek.

THY Kabin memuru alımı başvuru ekranı: Türk Hava Yolları kabin memuru alımı başvuru şartları nelerdir, nereden, nasıl yapılır?

Türk Hava Yolları adayların güler yüzlü, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik kişiler olmasını bekliyor. Aday değerlendirme süreci ve diğer koşullar hakkında detaylı bilgiye “https://careers.turkishairlines.com/kabin-ekibi” adresinden ulaşılabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY kabin memuru alımı başvurusu nasıl yapılır? THY kabin memuru şartları ve alım detayları!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir