THY yönetimi personele duyurdu: Hibrit çalışma dönemini uzattı

featured
service

Türk Hava Yolları (THY), Covid-19 pandemisi nedeniyle uzaktan çalışma yapabilen birimlerde hibrit ve esnek çalışma modeline geçmişti. 4 Ekim’de başlayan yeni çalışma modelinin süresi uzatıldı.

THY İstihdam Başkanlığı tarafından personele gönderilen yazıyla 31 Aralık 2021’e kadar südürülmesi planlanan çalışma modelinin 6 Mart 2022’ye kadar devam edeceği duyuruldu.

İşte THY yönetimi tarafından personele gönderilen o yazı:

“Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Uzaktan çalışma yapılan birimlerimizde 4 Ekim 2021 tarihi itibariyle hibrit ve esnek çalışma modeliyle ofislerimize dönülmesine ve bu uygulamanın 31 Aralık 2021 tarihine kadar sürdürülmesine karar verildiğini, pandeminin seyrine göre gerektiğinde bu konuda yeniden değerlendirme yapılabileceğini sizlerle paylaşmıştık.

Salgının güncel şartlarına uygun olarak tüm çalışma arkadaşlarımızın ofislere dönüşteki beklentilerini ve pandemi hassasiyetlerini karşılayacak şekilde oluşturduğumuz hibrit ve esnek çalışma programına 6 Mart 2022 tarihine kadar devam edilmesine karar verilmiştir.

Bu kapsamda, hibrit çalışmaya uygun birimlerimizde, yöneticilerin mutabakatı ile, haftada en az 2 gün ofisten çalışma yapılacak olup diğer çalışma günlerinde uzaktan çalışma uygulaması sürdürülecektir. Ulaştırma ve yemek yardımı ödenmesine de bu süre boyunca devam edilecektir.

Hibrit çalışma yapılan birimlerimizde, 7 Mart 2022 tarihi itibariyle haftada 4 gün ofis çalışması ve Çarşamba günleri uzaktan çalışma yapılması planlanmaktadır. Pandeminin seyrine göre farklı bir planlama olması halinde bilgilendirme yapılacaktır.

Hibrit çalışma düzenimizi Sağlık Bakanlığının pandemi süresince yayımlamış olduğu koruyucu tedbirlere sıkı sıkıya bağlı kalarak en kolay şekilde sürdüreceğimize inanıyoruz.

Her türlü soru ve görüşleriniz için Çalışan Destek Hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

İstihdam Başkanlığı”

0
kalp
Kalp
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
THY yönetimi personele duyurdu: Hibrit çalışma dönemini uzattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.