THY Guangzhou uçuşları için frekansı artışına gidiyor

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul'dan Guangzhou'ya yapacağı uçuşlarda frekans artışına gidiyor.

featured

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul’dan Guangzhou‘ya yapacağı uçuşlarda frekans artışına gidiyor.

THY’den yapılan açıklamada, “Guangzhou uçuşlarımızın frekansı artıyor. 9 Aralık 2022 itibarıyla haftada 2 sefer olarak gerçekleşecek uçuşlarımız için şimdi biletinizi alabilirsiniz” denildi.

THY’nin geçen yıl İstanbul-Guangzhou arasında gerçekleştirdiği seferlerde bazı yolcuların covid-19 testlerinin pozitif çıkması sonucu uçuşlara kısıtlama getirilmişti. Pandemi sonrası artan talep karşısında THY sefer artışına gitme kararı aldı.

Bir bakışta Guangzhou

Birbirinden mistik tapınakları, ışıl ışıl caddeleri, parkları, müzeleri, galerileri, eğlence mekânları ve dünyaca ünlü lüks markaların satıldığı alışveriş merkezleriyle Guangzhou’da tarih, kültür ve eğlenceye dair her şey var. Gezinize, kenti yukardan görerek başlamak isterseniz 600 metre yükseklikteki Canton Kulesi’ne çıkın ve seyir teraslarından Guangzhou’ya bakın. Şehirden uzaklaşıp doğayla iç içe bir gün geçirmek içinse Shamian Adası ideal bir yer. Keyifli bir günü, Canton mutfağıyla ünlü Guangzhou’nun yerel yemekler sunan bir restoranında geleneksel lezzetlerle sonlandırabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Guangzhou uçuşları için frekansı artışına gidiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir