THY Beyrut Ofisi, En İyi Satış Yapan Acentelerine Ödül Verdi

Türk Hava Yolları (THY) Beyrut Ofisi, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta düzenlediği törende en iyi satış yapan acentelerini ödüllendirdi.

featured

Türk Hava Yolları (THY) Beyrut Ofisi, Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta düzenlediği törende en iyi satış yapan acentelerini ödüllendirdi. THY, Lübnan’a en çok yolcu taşıyan yabancı hava yolu şirketi olarak öne çıkıyor. Törende Türkiye’nin Beyrut Büyükelçisi Ali Barış Ulusoy, THY yetkilileri ve Lübnan’daki önemli isimler yer aldı.

Türk Hava Yolları (THY) Beyrut Ofisi, ülkede en iyi satış yapan acentelerine ödül verdi. THY, Lübnan’a en çok yolcu taşıyan yabancı hava yolu şirketi konumunda yer alıyor.

Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta düzenlenen ödül törenine Türkiye’nin Beyrut Büyükelçisi Ali Barış Ulusoy, THY Orta Doğu ve Kıbrıs Satış Başkan Yardımcısı Erol Şenol, THY Beyrut Ofisi Müdürü Bilal Döner, Lübnan Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Mouenes Fadlallah, Lübnan Seyahat ve Turizm Acenteleri Derneği Başkanı Jean Abboud, Lübnan’daki bazı yabancı büyükelçiler ve misyon temsilcileri ve THY Beyrut Ofisi personeli katıldı.

Törende bir konuşma yapan Büyükelçi Ulusoy, 7 Ekim’de İsrail’in Gazze’ye başlattığı saldırıların ardından Lübnan ve İsrail sınırında da çatışmaların başladığını hatırlatarak, bu dönemde birçok hava yolu şirketinin Lübnan’da seferlerini durdurduğunu veya askıya aldığını ancak THY’nin uçuşlarına aralıksız devam ettiğini söyledi.

Büyükelçi Ulusoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen salı günü yaptığı bir konuşmada İsrail tehdidi karşısında Lübnan’a destek veren, “Türkiye, kardeş Lübnan halkının ve devletinin yanındadır. Bölgedeki diğer ülkeleri de Lübnan’la dayanışma içinde olmaya davet ediyorum” şeklindeki sözlerini katılımcılarla paylaştı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Beyrut Ofisi, En İyi Satış Yapan Acentelerine Ödül Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir