TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal’dan prim açıklaması.. Çalışanlara duyurdu

featured

TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal, müjdeli haberi personele gönderdiği mesajla duyurdu.

Erkal’ın mesajı şu şekilde:

“Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Faaliyet gösterdiğimiz tüm havalimanlarında hep birlikte başarılı bir yıla imza attık. 2023 yılını geride bırakırken; sizlerin gayreti ve emeği ile 783 bini aşkın uçuş ve 120 milyona yakın yolcuya hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Şirketimizin gelişmesinde ve başarılarında büyük rolü olan siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Güçlü ailemiz ile beraber 2024 yılında da, aynı kararlılık ile başarı hikayelerimize yenilerini ekleyeceğimize: ülkemize, sektörümüze ve şirketimize değer katacağımıza yürekten inanıyorum.

Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda 5 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan 2023 yılı Aralık ayı ikramiyeli maaş ödemenize ek olarak:

• Temel ücreti 20.000 TL’nin altında olan çalışanlarımıza 40.000 TL tutarında,
• Temel ücreti 20.000 TL ve üzerinde olan çalışanlarımıza ise 2 maaş (temel ücret) tutarında prim ödemesi yapılacaktır.

Prim ödeme tutarı. 01.07.2023-31,12.2023 tarihleri arasındaki 184 takvim gününden çalışılmış sayılan süreler dikkate alınarak kıstelyevm esasına göre belirlenecektir. Ödemelerle ilgili tüm sorularınız için Çalışan Destek (calisandestelgs.aero) ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu vesileyle yeni yılın sağlık, başarı, birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni eder, tüm çalışma arkadaşlarım için hayırlı olmasını dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
2
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
TGS Genel Müdürü Nurzat Erkal’dan prim açıklaması.. Çalışanlara duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir