TEI’ye dört ödül birden

featured

Eskişehir merkezli, dünyanın önde gelen havacılık motor parçası imalatçısı ve tasarımcısı TEI, dünyanın en prestijli ödül platformlarından biri olan Brandon Hall Group Excellence Awards HCM’den dört büyük ödül kazandı.

Üç altın, 1 bronz ödül alarak başarısını taçlandırdı. “TEI Akademi” kapsamında gerçekleştirdiği uygulamalar ve yürütülen süreçler ile platformdan altın ödül kazanan TEI, “Yetenek Kazanımında En İyi İlerleme” ve “Performans Yönetimi Sisteminde En İyi İlerleme” kategorilerinde 2 “Altın Ödül”ün sahibi oldu. TEI ayrıca, “Ödüllendirme ve Takdir” programında “Bronz Ödül”e layık görüldü.

TEI, Stevie International Business Awards’da “Yılın İletişim Departmanı” kategorisinde ise “Bronz Ödül” kazandı.

Dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformu IPRA tarafından düzenlenen “Golden World Awards” ödüllerinde TEI, teknoloji influencerı Hakkı Alkan ile ürettiği içeriklerle, “Altın Küre Ödülü”nü kazandı.

TEI ayrıca, hem Havacı Kadınlar Haftası’nda kız öğrenciler için gerçekleştirdiği etkinliklerle hem de kadın çalışanları için sağladığı imkânlarla IWOAW tarafından 7’nci kez “Kadın Çalışanlara En Çok Değer Veren Şirket” seçildi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
TEI’ye dört ödül birden

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir