Tailwind EMITT’te yeni işbirliklerine imza attı

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı (EMITT) 26’ncı kez binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

featured

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı (EMITT) 26’ncı kez binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Tailwind Havayolları, fuarda yeni uçuş destinasyonları ve mevcut uçuşların sayısını arttırmaya yönelik yeni iş birliklerine imza attı.

Turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası olan EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. ICA Events tarafından TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında düzenlenen fuarda, 50’den fazla ülke, dünyanın önemli turist çekim noktaları, turistik tesisler ve Türkiye’den 100’ün üzerinde belediye yer aldı. Türk Sivil Havacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Tailwind, Türkiye turizminin gelişmesine katkı sağlayan fuarda; filosuna yeni katılacak 2 adet Boeing 737-800 tipi yolcu uçağını tanıttı.

“Antalya-Kişinev arasında günlük uçuşlara başlayacağız”

İş hacmi yönüyle verimli bir fuar dönemi geçirdiklerini kaydeden Tailwind Havayolları Ticaret Müdürü Burçak Kaya: “Tailwind Havayolları olarak değerli iş ortağımız Involatus Carrier Consulting GMBH ile birlikte Emitt 2023’de yer aldık. Fuar boyunca birçok görüşme, toplantı gerçekleştirdik. Hem mevcut hem de potansiyel tur operatörlerimiz ile bir araya gelme fırsatı yakaladık. Filomuza yeni katılacak 2 adet Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı ile birlikte uçuş ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda EMITT fuarı yeni uçuş destinasyonları yaratmak ve mevcut uçuşlarımızın sayısını arttırmak anlamında çok verimli bir ortam sağladı. Öte yandan Mobseb Tour ile yapacağımız iş birliği ile mayıs ayı itibariyle Antalya – Kişinev arasında günlük uçuşlara başlayacağımızı da duyurmak isterim” şeklinde konuştu.

Turizm alanında önemli başlıklar konuşuldu

EMITT 2023 Etkinlik Programı kapsamında; 2023 Turizm Öngörüleri, Sürdürülebilir ve Sorumlu Turizm, İhracat Stratejisinde Sağlık Turizmi Planı, Sektörün Yükselen Güçleri Eko-Agro-Gastro Turizm, Destinasyonları Klişelerin Ötesine Geçiren Influencer Stratejileri, Hedef Kitlenizle İlişki Kurmanın İpuçları, Metaverse: Turizm Kaynaklarını Genişleten Deneyim, Tatil Tasarlayanlar ve Planlayanlar için Seyahat Teknolojileri, Farklı Destinasyon Keşifleri: İtalya, KKTC, Brezilya, Rusya ve Maldivler, Gezginlerin Seyahat Teknoloji Haritası, Seyahat Teknolojilerinde Girişimci Ekosistemi, Travel Tech Turizm Sektörü Paydaşlarının İş Yapış Şekillerini Nasıl Kolaylaştırır? gibi konu başlıkları ele alındı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Tailwind EMITT’te yeni işbirliklerine imza attı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir