Suudi iş adamı oğluna sürpriz doğum için yanlışlıkla iki Airbus A350 satın aldı

featured
Airbus A350-900

Suudlu bir iş adamı doğum günü hediyelerinde çıtayı yukarıya çekti. İddialara göre oğluna doğum günü sürprizi yapmak isteyen iş adamı, Airbus’a 300 milyon dolarlık uçak siparişi verdi. Suudlu bir iş adamı havacılık sektörüne meraklı oğlu için yanlışlıkla 300 milyon dolarlık uçak aldı. İş adamı gerçeği ise Airbus tarafından teslimat için aranınca gerçeği öğrendi.

MODEL UÇAK ALACAKTI!

Middle East Monitor’ın haberine göre enerji sektöründe yer alan ve kraliyet ailesinden olduğu belirtilen Suudlu iş adamı, oğlu için model uçak arayışına girdi. Bu konuda araştırma yapan iş adamı istediği uçağı bulamayınca dünyanın ikinci büyük uçak üreticisi Airbus ile iletişime geçti.

İKİ AIRBUS A350-1000 SATIN ALDI

Yeterli derecede İngilizcesi olmadığı için iletişimde zorluk yaşayan iş adamı, kendisine gönderilen listeden Airbus’ın fiyat listesinin üst sıralarında yer alan iki adet Airbus A350-1000 modelini seçerek pazarlık yaptı.
300 milyon dolarlık anlaşma yapan ve oğlu için özel üretilen bir model uçak bekleyen iş adamı gerçeği ise Airbus’ın teslimat için aradığında öğrendi. Model uçak beklerken Airbus’ın en büyük modellerinden biriyle karşılaşan Suudlu iş adamı, siparişin birini iptal ederken teslimat yapılacak uçağı ise model uçak bekleyen oğluna değil kuzenine hediye ettiği öğrenildi. (İnternetHaber)

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Suudi iş adamı oğluna sürpriz doğum için yanlışlıkla iki Airbus A350 satın aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir