1. Haberler
  2. SunExpress
  3. SunExpress’ten iş garantili pilotluk fırsatı

SunExpress’ten iş garantili pilotluk fırsatı

featured

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress ile özel bir uçuş okulu, MPL Entegre Eğitim programını müşterek uygulayarak pilot eğitiminde işbirliğine karar verdi. MPL Entegre Eğitim Programına katılacak pilot adayların seçim aşamaları SunExpress tarafından gerçekleştirilecek. Adayların T.C. vatandaşı, üniversite mezunu olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri gerekiyor.

MPL Entegre Eğitim programı kapsamında teorik ATPL(A) ve Başlangıç Uçuş Becerileri Safha – 1 (Core Flying Skill Phase) ve Temel Safha – 2 (Basic Phase) işbirliği yapılan özel uçuş okulu Onaylı Eğitim Organizasyonu tarafından verilecek. Orta Safha – 3 (Intermediate Phase) ve İleri Safha – 4 (Advanced Phase) de SunExpress Onaylı Eğitim Organizasyonu tarafından verilecek.

Eğitim sürecinde adaylardan hiçbir ücret talep edilmeyece. SunExpress’in AYJET ile birlikte yürüttüğü MPL Entegre Eğitimi programına katılan adaylar, yaklaşık iki yıl süresince alacakları eğitimi başarıyla tamamladıkları takdirde eğitimi takip eden sekiz yıllık süreçte ve sonrasında SunExpress çatısı altında görev alacak. MPL Entegre Eğitim Programının masrafları ise katılımcıların alacakları maaşlar üzerinden düzenli olarak yapılacak kesintiler ile karşılanacak.

Programa başvuru yapmak isteyen adaylar, katılım kriterlerine ve başvuru ilanına SunExpress’in web sayfası hr.sunexpress.com ya da kariyer.net’den ulaşabiliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
SunExpress’ten iş garantili pilotluk fırsatı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir