Starbucks’tan THY yolcuları için özel fırsat!

featured

Starbucks, Türk Hava Yolları (THY) ile yaptığı iş birliği kapsamında mobil uygulaması üzerinden kişiye özel teklif ayrıcalıklar sunacak.

Seyahat tutkunu kişiler, Miles&Smiles ile kazandıkları millerini Starbucks Mobil Uygulaması’nda yıldıza dönüştürme imkanı sağlıyor.

Starbucks Mobil Uygulaması’nın ayrıcalıklar dünyasında kullanıcılar yıldız toplayabiliyor, topladıkları her 15 yıldız karşılığında dilediği 1 adet içeceği ikram olarak alabiliyor.

Alışverişlerinde ekstra yıldız kampanyalarından ve indirimlerden yararlanabiliyor.

Şimdi ise Türk Hava Yolları Miles&Smiles iş birliğiyle misafirleri için yepyeni bir ayrıcalığı hayata geçiren Starbucks, misafirlerine her 750 Mil karşılığında 15 yıldız hediye ediyor.

Misafirler 15 yıldız karşılığında Starbucks’ta 1 adet dilediği Tall boy içeceği keyifle yudumluyor.

Miles&Smiles yolcu programı üyeleri seyahatlerinden kazandıkları Millerini değerlendirmek istediklerinde, Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden dönüştürmek istedikleri Mil tutarını yazarak Mil karşılığı kadar yıldızı hesaplarına aktarabiliyor.

Misafirler Starbucks mağazalarında Miles&Smiles Millerinden dönüştürdükleri yıldızlarla aldıkları içeceklerinin tadını doyasıya çıkarıyor! Detaylı bilgi için Türk Hava Yolları’nın Mil harcama platformu shopandmiles.com‘u ziyaret edilebiliyor.

Miles&Smiles Millerini yıldıza dönüştürmek, kampanyalar ve daha fazla ayrıcalık Starbucks Mobil Uygulaması’nda!

Millerimle Starbucks®’ta Nasıl Kahve İçebilirim?

Starbucks® uygulamasını indirerek Starbucks® üyesi olmalısın.

Eğer henüz uygulamayı indirmediysen bu linki kullanarak Starbucks® uygulamasını indirebilir ve üye olabilirsin.

Starbucks® uygulamasını ilk defa indirip, Starbucks® Kartlarına 50 TL bakiye yükleyen tüm Miles&Smiles üyelerine ilk içecekleri (1 Tall boy) bedava.

Starbucks® üyeliğini oluşturduktan sonra, “Ayarlar” menüsünden Miles&Smiles’ı seçerek üyeliklerini eşleştirmelisin. 

750 Milini dönüştürdüğün her 15 Starbucks® yıldızı ile dilediğin bir  “Tall Boy” kahveyi anlaşmalı Starbucks® mağazalarından alabilirsin. 

Afiyet olsun.

1
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Starbucks’tan THY yolcuları için özel fırsat!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir