Spotify Zaman Kapsülü özelliği 31 Ocak’a kadar devam ediyor

Popüler müzik platformu Spotify, Zaman Kapsülü özelliğiyle kullanıcıların 2024 yılında açabilecekleri sürpriz çalma listeleri oluşturuyor.

Spotify 2022 Özeti Türkiye açıklandı: Türkiye'de en çok bunları dinledik

Dünyanın en popüler müzik dinleme platformu olan Spotify, onlarca ülkede ve 50’nin üzerinde dilde hizmet veriyor. Belirli aralıklarla kullanıcılarına sürpriz yapan şirket, platforma oldukça ilginç bir özellik daha ekliyor. “Playlist in a Bottle” adını verdiği özellik, 2024’te açabileceğinizi bir çalma listesi oluşturmanızı istiyor.

Spotify’dan zamanda yolculuk yaptıracak yeni özellik!

Aktif olarak milyonlarca kişiye hitap eden müzik platformu Spotify, farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde sağlık durumuna göre müzik önerme özelliğini duyuran şirket, yeni bir özellikle geldi. Özellik, kullanıcılara zamanda yolculuk yaptıracak.

Listeyi başlatmak için Spotify, kullanıcılara “En sevdiğini kişiyi hangi şarkı hatırlatır?” ya da bir yıl sonra anlam ifade etmeyecek bir şarkı gibi sorular yöneltiyor. Bu sorulara verilecek cevaplar, kullanıcıların sanal bir şekilde oluşturdukları zaman kapsülüne “mühürlü” gönderiliyor.

Ayrıca şarkılarınızı kaldıracağınız ürünü de kendiniz seçebiliyorsunuz. Seçenekler arasında cam şişe, oyuncak ayı ya da sakız makinesi gibi çeşitler yer alıyor. Sonrasında ise 2024 yılında açmak üzere listeniz rafa kaldırılıyor. Şirket, her kullanıcının bu listeyi yalnızca bir kere oluşturabileceğini söylüyor.

Kaynak:SDN

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Spotify Zaman Kapsülü özelliği 31 Ocak’a kadar devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir