1. Haberler
  2. Hava Yolları
  3. Southwest Havayolları’nda Patlayan Coca-Cola Kutuları Görevlileri Yaralıyor

Southwest Havayolları’nda Patlayan Coca-Cola Kutuları Görevlileri Yaralıyor

featured

Southwest Havayolları’nda uçuş görevlileri, patlayan Coca-Cola kutuları nedeniyle yaralanmalar yaşıyor. Diğer havayolu şirketlerinde görülmeyen bu sıradışı fenomen, yüksek yaz sıcaklıkları ve yetersiz soğutma koşulları nedeniyle artış gösteriyor. Southwest, sorunu çözmek için önlemler alıyor ancak ekip üyeleri endişeli.

Southwest Havayolları’nın uçuş görevlileri, patlayan Coca-Cola kutuları nedeniyle yaralanıyor. Bu sıradışı fenomen, şu anda yalnızca Southwest Havayolları’nda meydana geliyor ve ekip üyelerine giderek daha fazla endişe veriyor.

Diğer havayolu şirketlerinin kabin ekipleri böyle sorunlar yaşamazken, Southwest çalışanları, patlayan içecek kutularının neredeyse günlük bir problem haline geldiğini belirtiyor. PYOK’un haberine göre, yakın zamanda bir içecek kutusu bir çalışana dikiş atılmasını gerektiren bir kesik açtı.

Bir Facebook grubunda bir Southwest uçuş görevlisi, diğer havayolu şirketlerinden meslektaşlarının benzer deneyimler yaşayıp yaşamadığını sordu. Çoğu, bu duruma şaşırdı ve onlarca yıllık kariyerlerinde böyle bir şey duymadıklarını belirtti.

Bu sorunun olası bir açıklaması, yüksek yaz sıcaklıkları ve Southwest’in içecek kutularını soğutmadan taşımış olması olabilir. Birçok havayolu, içecekleri soğutulmuş arabalarla taşırken, Southwest’in içecekleri özel bir soğutma olmadan taşıdığı ve bu nedenle kutuların içeriğinin aşırı ısınabileceği belirtiliyor.

Southwest Havayolları, sorunu kabul etti ve özellikle yüksek sıcaklıkların yaşandığı havaalanlarında bu sorunu hafifletmek için önlemler almaya başladığını açıkladı. Ancak birçok ekip üyesi, patlayan içecek kutuları nedeniyle yaralanma korkusuyla sürekli tedirgin olduklarını ifade etti.

Alman televizyon kanalı RTL, birkaç yıl önce Fürstenwalde İtfaiyesi ile birlikte patlayan kutularla ilgili bir test gerçekleştirdi. Bu testte, bir Cola kutusu sıcak bir yaz gününde bir arabada birkaç saat bekletilmeyi simüle etmek için bir sıcak hava tabancasıyla ısıtıldı. Kutunun içindeki basınç o kadar arttı ki, kutunun kapağı tamamen koptu.

Patlayan Coca-Cola kutuları fenomeni, ciddi bir güvenlik riski oluşturuyor ve Southwest Havayolları, daha fazla yaralanmayı önlemek için bu konuyu yoğun bir şekilde ele alıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Southwest Havayolları’nda Patlayan Coca-Cola Kutuları Görevlileri Yaralıyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir