Türk Hava Yolları

Son intikale THY yönetimi de katılacak

İlker Aycı, Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na yapılacak son intikal uçuşuna Türk Hava Yolları yöneticilerinini de katılacağını söyledi. 

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi devam eden taşımanın detaylarını aktarmak için kameraların karşısına geçti. Taşınmanın yüzde 40’lık kısmının tamamlandığını belirten İlker Aycı, plananlanın üstünde taşımanın gerçekleştiğini söyledi.

YARIN YÜZDE 70’İ BİTECEK

Yarın sabah taşımanın yüzde 70’lik kısmının biteceğini aktaran Aycı, “Büyük göçü yaşıyoruz, ülkemize, sivil havacılığımıza dünyadaki en büyük sivil havacılık göçü hayırlı uğurlu olsun. Şu ana kadar geldiğimiz nokta yaklaşık yüzde 40’ını tamamlamış bulunuyoruz. Özellikle şu anda yaklaşık planlananın yüzde 6 önünde gidiyor. Bu gece, en geç yarın öğlene kadar inşallah yüzde 70’ini tamamlamış olacağız” dedi.

SON UÇUŞA AYCI DA KATILACAK

Yeni havalimanından ilk uçuşunu saat 14.00’da Ankara’ya yapılacağını belirten Aycı, Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na yapılacak son intikal uçuşuna Türk Hava Yolları yöneticilerinini de katılacağını söyledi.

BAĞLANTILI HABER:   Türk Hava Yolları ikramiyeleri yatırıyor

Kaynak: havahaber.com

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı