SAW’da şok ayrılık; İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan görevinden istifa etti

featured

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda flaş bir ayrılık yaşandı. ISG İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan görevinden istifa etti.

12 yılı aşkın süredir ISG bünyesinde görev yapan Arslan ayrılık haberini gönderdiği e-posta ile duyurdu.

İşte Ahmet Hakan Arslan’ın veda mesajı:

“Değerli ISG ve SGC ailem, sevgili çalışma arkadaşlarını, dostlarım…

12,5 yıldır sürdürdüğüm görevinden bugün itibariyle ayrılıyorum.

Veda yazısı hazırlamak gerçekten zormuş. Hele hele son birkaç gündür kararımdan haberdar olup ziyaretine gelenler, yaptığını ziyaretlerde aldığım geri dönüşler, bu yazıyı hazırlamamı daha da zorlaştırdı. Sizin nezdinizde tüm arkadaşlarina çok teşekkür ediyorum.

Hayat sizi biryerden başka bir yere sürüklüyor, benim de buradan ayrılma zamanım bugünmüş. ISG’nin benim için herzaman özel bir yer olacağı kesin. Kuruluşundan bugüne gelmek gerçekten rüya gibiydi. Hergün yaklaşık 200km ev iş arası gidip gelmeme rağmen bu bana hiçbir zaman zor gelmedi.

Sizlerle dayanışma içinde çalışmamız bu zorlukları gözardı etmenin en büyük sebebidir. Insan Kaynakları yönetimi takdir edersiniz ki çok kolay değil, dönem dönem isteklerinizin gerçekleşmediğinin de farkındayım bu sebeple tartışmalarımız da oldu ama bunları hiç bir zaman bireyselleştirmedik hepimiz şirketimiz, birlikteliğimiz ve devamlılığımız için fedakarlıklarda bulunduk. Birbirimize olan güvenimiz sayesinde bir şeyleri başardık. Bu sürede destek olan tüm yöneticilerine ve siz değerli çalışma arkadaşlarina çok teşekkür ediyorum. Özellikle IK ekibine çok teşekkür ediyorum ki bana bu zaman kadar katlanabildiler. Ellerinden gelenin fazlası yapmak için çok fedakarlıkta bulundular. Birbirini seven ve saygı duyan bir ekip olduğumuzu düşünüyorum.

İK ekibim tabiki ayrı ama sizler de benim için özel kalacaksınız. Her ne sebep ile olursa olsun eğer aranızda kalbini kırdığım birisi olmuş ise hakkını helal etmesini diliyorum, hiçbirinde bireysel bir tutum olmadığını lütfen bilin. Benden yana ise hepinize hakkım helal olsun.

İş veya özel hayatımızda bir yerlerde biraraya gelmeyi ve burada geçirdiğimiz zamanları yad etmeyi çok isterim. E-posta ile ulaşamadığım tüm arkadaşlarina sevgi ve selamlarımı iletin lütfen.

Allah’a emanet olun.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
SAW’da şok ayrılık; İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan görevinden istifa etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir