Sabiha Gökçen’deki çöp yığınına karşı dışarıdan temizlikçi getirildi

Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda endişe veren görüntüler gelmeye devam ediyor.

featured

Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda endişe veren görüntüler gelmeye devam ediyor. Hijyen sorunları nedeniyle kötü kokuların yayıldığı havalimanında lavabo ile oturma alanlarında çöp yığınlarının meydana geldi.

Malezyalı şirkettin işlettiği havalimanında 3-4 gündür süren hijyen sorunlarına karşı herhangi bir önlemin alınmamış olması sosyal medyada tepkiyle karşılanıyor.

Yolcular ve havalimanı çalışanları lavabolar ve ortak alanları kullanamadıklarından dolayı şikayetçi.

Havalimanı yönetimi bugün dışardan getirdiği temizlikçilerle sorunu çözmeye çalışacak.

YouTube video

Kattenbeck firma ile sözleşmenin sona ermesinin ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yönetiminin Tepe Temizlik adlı bir firma ile anlaştığı ancak şirketin henüz çalışmalara başlamadığı öğrenildi.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi İSG'nin Tepe Servis adlı bir firma ile anlaştığı öğrenildi.
AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi İSG’nin Tepe Servis adlı bir firma ile anlaştığı öğrenildi.
0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
2
sinirli
Sinirli
Sabiha Gökçen’deki çöp yığınına karşı dışarıdan temizlikçi getirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir