1. Haberler
  2. Havalimanları
  3. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seferler iptal edilecek! Uçuşu olanlar dikkat

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seferler iptal edilecek! Uçuşu olanlar dikkat

İstanbul'da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 13.00'a kadar Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen'de uçuşların yüzde 10'u iptal ediliyor.

featured

İstanbul’da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 13.00’a kadar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılması planlanan uçuşların yüzde 10’unun iptal edileceği duyuruldu.

İstanbul’da beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 13.00’a kadar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’de uçuşların yüzde 10’u iptal ediliyor.

Ajet de gecikmeler için yolcularını uyardı. Şirketten yapılan açıklamada, “İptal edilen seferlerden etkilenen yolcularımız, alternatif seferlere yönlendirilmiş; SMS ve e-mail yoluyla bilgilendirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi uçuşlar dileriz” denildi.

Konuyla ilgili olarak Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş (HEAŞ) tarafından yapılan açıklamada, “Sabiha Gökçen Havalimanında 11.07.2024 tarihinde beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, MADKOM’da alınan karara göre; saat 13.00’a kadar olan uçuşların yüzde 10’u iptal edilecektir. Uçuşunuzu havayolunun web sitesi ve çağrı merkezinden takip edebilirsiniz” denildi.

0
mutlu
Mutlu
1
komik
Komik
3
alk_
Alkış
3
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seferler iptal edilecek! Uçuşu olanlar dikkat
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir