Sabiha Gökçen’de uçak seferlerine kar düzenlemesi

featured
service

İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yarın ve bir sonraki gün gerçekleştirilecek uçuşların azaltılması kararı alındı.

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı Meydan İşletmesi, Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş (HEAŞ) ile Meteorolojik Acil Durum Komitesi’nin (MADKOM) yaptığı toplantının ardından yapılan açıklamada, yarın gerçekleştirilecek uçuşlarda tüm gün yüzde 15, 27 Ocak 2022’de de günün belli saatleri arasında yüzde 10 kapasite kısıtlanması kararı alındığı açıklandı.

HAVALİMANINDA GİTMEDEN UÇUŞ DURUMUNU KONTROL EDİN

Meteorolojik Acil Durum Komitesi toplantısının ardından yapılan açıklamada, “Yurt genelinde ve Sabiha Gökçen Havalimanında beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında, 26.01.2022 tarihinde tüm gün için %15 oranında, 27.01.2022 tarihinde saat 05:00 ile 12:59 arasında %10 oranında azaltma yapılacaktır. Tüm yolcuların uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili havayolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmesi tavsiye edilmektedir.” denildi.

0
kalp
Kalp
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Sabiha Gökçen’de uçak seferlerine kar düzenlemesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.