S-400 gelemez diyenler sus pus oldu!

featured

Türkiye’nin S400 savunma sistemlerini teslim alması akıllara, “Türkiye S-400 alamaz, bir bardak soğuk su için” diyenleri getirdi. Başta FETÖ’cü terörist Emre Uslu olmak üzere bir çok gazeteci Türkiye’nin bu sitemleri alamayacağına yönelik mesajlar paylaştı.

SARAYI KORUYACAK DEMİŞTİ!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise bu sistemlerin “Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı korumak için alınacağı” iddiasında bulunmuştu. Akşener, “Anlaşılıyor ki, S-400’ler alınsa bile, bir depoda çürümeye terkedilecek; vatandaşımızın parasıyla gıcır gıcır Patriot’lar, Boeing’ler alınmaya devam edilecek. Sayın Erdoğan içine çekildiği tuzağın farkında bile değildir Bir silah satma yarışının aktörü olmuştur.” demişti.

İŞTE S400 GELEMEZ DİYENLER!

ASLI AYDINTAŞBAŞ; Temmuz ayında S400’ler gelmeyecek. Süresiz erteleme masada. Sonra söylemedi demeyin…

FATİH ALTAYLI: Rusya’dan satın aldığımız S-400’ler büyük ihtimalle Türkiye’ye gelmeyecek.

FETÖ’CÜ TERÖRİST EMRE USLU; Ağağıdaki analize bakıp RTE’nin S-400 alacağını kabul ettiğimi varsayan bir çok kişi olmuş. Çok heyecana gerek yok. RTE’de bu DÖNME kapasitesini iyi bilirim. S-400 motorlarından bile hızlı döner. Bu yüzden bir daha söyleyeyim RTE S-400 A-LA-MAZ, AL-DIR-MAZ-LAR, A-LA-MA-YA-CAAAAK.

CEM TOKER; S-400’ler gelmeyecek… Nokta..

GÖKHAN ÖZBEK: S-400 gelmeyecek, yeniden Sam Amca saflarına geçtik.

SELİM KOTİK: S400 ün alınmasını ve kurulmasını ençok isteyenlerdenim ama, alamayacaklarını aylardır söylüyorum, Rusya bunu bir yere yazdı, İdlip te umarım askerimize zarar gelmez.

AHU TÜRKER: S-400’lere ödenen kapora gitti 1 bardak soguk su için. S-400’ler Türkiye’ye gelmez…

İLHAN TANIR: Bir taraftan S-400’lerin ‘süresiz ertelenmesi’ diğer taraftan Erdoğan’ın Avrupa gününde AB’ye attığı güllü mesajlar bugün.. Denizin bittiğini anladılar da büyük U dönüşü mü başlıyor? Öyle olursa MHP Cumhur’u çatlatmaz mı? Kendisini imkansız bir köşeye sıkıştırdı gibi.

MERAL AKŞENER: Anlaşılıyor ki, S-400’ler alınsa bile, bir depoda çürümeye terkedilecek; vatandaşımızın parasıyla gıcır gıcır Patriot’lar, Boeing’ler alınmaya devam edilecek.

Sayın Erdoğan içine çekildiği tuzağın farkında bile değidir.

Bir silah satma yarışının aktörü olmuştur.

Kaynak: havahaber.com

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
S-400 gelemez diyenler sus pus oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir