1. Haberler
  2. Hava Yolları
  3. Ryanair Boeing’in kapısını çalacak!… Uçaklar neden gecikiyor?

Ryanair Boeing’in kapısını çalacak!… Uçaklar neden gecikiyor?

Ryanair CEO'su Michael O'Leary Dublin'de üst düzey Boeing yöneticileriyle bir araya gelerek uçak teslimatlarında süregelen gecikmeler ve 737 MAX 10 modelinin sertifikasyon süreciyle ilgili endişelerini dile getirecek

featured

Ryanair CEO’su Michael O’Leary Dublin’de üst düzey Boeing yöneticileriyle bir araya gelerek uçak teslimatlarında süregelen gecikmeler ve 737 MAX 10 modelinin sertifikasyon süreciyle ilgili endişelerini dile getirecek. Bu toplantı, Boeing’in 5 Ocak’ta Alaska Havayolları’na ait bir MAX 9 uçağının uçuş ortasında bir panelini kaybetmesiyle sonuçlanan kazanın ardından yoğun bir incelemeyle karşı karşıya kaldığı bir dönemde gerçekleştiriliyor.

Dün bir havacılık konferansında konuşan O’Leary, görüşmeye Boeing’in üst düzey yöneticilerinin de katılacağını belirtti, ancak yöneticilerin isimlerini vermedi. Görüşmelerin odak noktası, Seattle’daki üretim merkezlerinde kalite kontrol ve üretim sistemlerinde iyileştirme ihtiyacı da dahil olmak üzere Boeing’in şu anda karşı karşıya olduğu zorluklar olacak.

Ryanair CEO’su, Boeing’in yüksek kaliteli uçaklar üretmeye devam etmesine rağmen, şirketin gelecekteki sorunları önlemek için atölyedeki gözetim ve kalite kontrol önlemlerini geliştirmesi gerektiğine inandığını ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Ryanair Boeing’in kapısını çalacak!… Uçaklar neden gecikiyor?
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir