1. Haberler
  2. Türk Hava Yolları
  3. Rize-İstanbul Seferinde Korku Dolu Anlar: Uçak Pisti Pas Geçti

Rize-İstanbul Seferinde Korku Dolu Anlar: Uçak Pisti Pas Geçti

featured

Türk Hava Yolları’nın Rize – Artvin Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi yapan uçak, iniş sırasında pisti pas geçerek tekrar havalandı. Yaklaşık yarım saat havada kalan uçak, ikinci denemede sorunsuz bir şekilde iniş yaptı. O anlar, bir yolcunun telefon kamerasına yansıdı.

Türk Hava Yolları’nın Rize – Artvin Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi yapan uçak iniş için piste teker vuracağı sırada pisti pas geçerek tekrar havalandı. Pilotlar, ikinci yaklaşmada uçağı sorunsuz bir şekilde indirdi. O anlar kameralara yansıdı.

Türk Hava Yolları’nın Rize – Artvin Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi yapan uçak piste vardığı esnada yavaşlayarak kendini iniş için hazırladı. Ancak uçağı kullanan pilot, bilinmeyen bir nedenle iniş yapmak için teker vuracağı esnada pisti pas geçerek tekrar havalandı.

YAKLAŞIK YARIM SAAT HAVADA KALDI

Uçaktaki yolcular, yaşanan olay sonrası kısa süreli bir paniğe kapılırken, pilotlar, yaklaşık yarım saat sonra piste ikinci yaklaşmada uçağı sorunsuz bir şekilde indirdi. Pilotun uçağı indirmesiyle derin bir nefes alan yolcular pilotları alkışladı.

O anlar uçaktaki bir yolcunun telefon kamerasına anbean yansıdı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Rize-İstanbul Seferinde Korku Dolu Anlar: Uçak Pisti Pas Geçti
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir