Qatar Airways’de 25. yılına özel kampanya; Uçak biletlerinde yüzde 25 indirim yapıyor

featured

Qatar Airways, 25. Yıldönümünü, Türkiye’deki yolcular için uçak biletlerinde yüzde 25’e varan büyük indirimler sunan Global Satış Kampanyası’nı başlatarak kutluyor. Bu fırsat, 10-17 Ocak 2022 arasında gerçekleşecek olup kampanya dönemi boyunca koltuk seçimi, fazla bagaj hakkı, otel rezervasyonları ve araç kiralamada özel indirimlere ek olarak sunuluyor.

Havayolunun ödül programı Privilege Club’a FLYQR22 kayıt promosyon kodunu ile katılan yolcular, Qatar Airways 25. Yıldönümü kutlamalarında anında ek 2.500 Qmil bonusu kazanacaklar. Yolcular, Qatar Airways’in ödüllü hizmetlerini deneyimleyebilir ve Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’da 140’tan fazla destinasyondan oluşan genişleyen bir ağda 299$’dan başlayan fiyatlarla Business ve Economy Class biletlerde Garantili Esneklik ve tarifede özel indirimlerden faydalanarak %25’e kadar varan oranda tasarruf edebilirler.

Global Satış 25. Yıl Kampanyası, 30 Ekim 2022 tarihine kadar tüm tamamlanacak tüm Qatar Airways uçuşlarında geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için yolcuların qatarairways.com/25Years adresinden rezervasyon yapması, herhangi bir yerel Qatar Airways satış ofisini ziyaret etmesi veya tercih ettikleri seyahat acentelerini ziyaret etmesi gerekmektedir.

Qatar Airways 25. Yıldönümünü dolayısıyla dünyanın dört bir yanındaki yolcularına bir sonraki seyahatlerinde büyük fırsatlar sunarak başarılarını kutluyor. Ödüllü havayolu 1997 yılında, Qatar Airways’i en yüksek hizmet ve mükemmellik standartlarına sahip önde gelen bir uluslararası taşıyıcı haline getirme vizyonunu belirleyen Şeyh Hamad bin Khalifa Al Thani tarafından kuruldu. O zamandan bu yana Qatar Airways birçok ödül kazandı ve kısa süre önce uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından altıncı kez ‘Yılın Havayolu’ olarak seçildi.

FIFA 2022 Dünya Kupası Katar’ın resmi Sık Uçuş Yapanlar İçin Sadakat Programı olan Privilege Club, yakın zamanda ağını genişleterek değerli üyelerini için bir girişim başlattı. Bunda üyelik yenileme tarihi gelmiş olan tüm Silver, Gold ve Platinum üyeleri Aralık 2021 ile Aralık 2022 tarihleri arasında faydalanabilecekler.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Qatar Airways’de 25. yılına özel kampanya; Uçak biletlerinde yüzde 25 indirim yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir