PressReader THY’de ücretsiz olacak

featured

Hava Haber’in 23 Ocak’ta duyurduğu, “THY gazeteleri Press Reader ile okutacak” haberinin detayları açıklandı. Türk Hava Yolları ile PressReader arasında yapılan işbirliğine göre, THY yolcuları uçuşlarda PressReader’ın tüm içeriklerine ulaşabilecek.

ÜCRETSİZ ERİŞİM HAKKI

İş birliği, THY yolcularına, dünyanın dört bir yanından binlerce gazete ve dergi içeriğine dijital erişim hakkı tanıyor. Henüz canlıya alınan proje ile yolcular, uçuşlarına 24 saat kala “https://pressreader.turkishairlines.com/” adresinde yer alan uygulamaya giriş yapmanın akabinde “PressReader’ın tüm kataloğuna 48 saat süresince ücretsiz ve sınırsız erişim hakkı kazanıyor.

TÜM DÜNYADAN HABERLER SUNACAK

Projeyle ilgili THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, yolculara benzersiz bir seyahat deneyimi sunma hedefiyle; ürün ve hizmetlerimizi nasıl geliştirebileceğine dair yeni yollar aramaya durmaksızın devam ettiklerini kaydederek, “Geniş uçuş ağımızla farklı kültür ve kıtaları bir araya getirirken; PressReader iş birliğiyle yolcularımızı tüm dünyadan en güncel haber ve bilgi içerikleriyle buluşturmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

PRESSREADER: HEYECANLIYIZ

PressReader İcra Kurulu Başkanı Alex Kroogman da okurların ve sektörün haber alma materyallerine yönelik düşünme biçimleri üzerinde büyük bir değişim yaşadıklarını, bu değişimin şimdi de yolculuk deneyiminin bir parçası haline geldiğini belirterek, “Bu ya da farklı yönde değişimler söz konusu olsa da bizim önceliğimiz her zaman için okuyucu olduğundan, Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz bu önemli iş birliği ile onları uçuş sürelerinde de dünyanın geri kalanına bağlayan keyifli bir deneyim sunmaktan oldukça heyecanlıyız.” değerlendirmesini yaptı.

HAVA HABER DUYURMUŞTU

Hava Haber, Ocak ayında işbirliği şöyle duyurmuştu:  Türk Hava Yolları, yolcularına yönelik verdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Kabin içi eğlence uygulamaları ile Wifi hizmetlerini yurtiçi uçuşlarına taşıyan THY, dünyada 7 binden fazla gazete ve dergiyi içerisinde barındıran Press Reader uygulamasını yolcularıyla tanıştıracak. Bu uygulama sayesinde THY’de yolculuk eden misafirler, binlerce içeriğe anında ulaşabilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
PressReader THY’de ücretsiz olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir