Pegasus Havayolları

Pegasus’tan yolculara uyarı: Seferlerde gecikmeler yaşanıyor

THY'nin bazı seferleri İstanbul Havalimanı'na yönlendirilirken, Pegasus Hava Yolları'ndan yolculara uyarı geldi.

İstanbul Sabiha Gökçen’de etkili olan yağışlı hava uçak trafiğini durdurma noktasına getirdi. Sabah saatlerinden itibaren çok sayıda seferde gecikmeler yaşanıyor. Uçaklar, havalimanına inmekte zorlanıyor. THY’nin bazı seferleri İstanbul Havalimanı’na yönlendirilirken, Pegasus Hava Yolları’ndan yolculara uyarı geldi.

Pegasus Hava Yolları’ndan yapılan açıklamada şunlara dikkat çekildi: “Değerli misafirlerimiz,16.06.2021’de Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle bazı uçuşlarımız İstanbul Havalimanı’na yönlendirilmiştir. İstanbul Havalimanı’na yönlendirilen iç hat uçuşlarındaki misafirlerimiz için Sabiha Gökçen Havalimanı’na kara transferi sağlanmakta veya hava koşullarına bağlı olarak uçaklarımız tekrar Sabiha Gökçen Havalimanı’na yönlendirilmek üzere bekletilmektedir.

Yönlendirilen seferlerde bulunan ve Sabiha Gökçen bağlantısı bulunan transfer misafirlerimizin ise rezervasyon değişiklikleri yapılmaktadır. Bu duruma bağlı olarak Sabiha Gökçen kalkış ve varışlı seferlerde gecikmeler öngörülmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu