Pegasus Havayolları

Pegasus’tan kaptan pilota büyük vefasızlık; Şirket binasına almadılar devir teslimi bir kafede yaptık

Pilot Tülin Karabudak, şirkete ait materyalleri devretmek üzere Pegasus binasına gittiğini ancak binaya alınmadığını bu yüzden devir-teslim işlemlerini yakınlardaki bir kafede yaptıklarını söyledi.

Pegasus’un işten çıkardıkları arasında şirkette uzun süre görev yapan pilot Tülin Karabudak da yer aldı.  Noterden gelen bir kağıtla teşekkür bile edilmeden işine son verildiğini anlatan Karabudak, şirkete ait materyalleri devretmek üzere Pegasus binasına gittiğini ancak binaya alınmadığını bu yüzden devir-teslim işlemlerini yakınlardaki bir kafede yaptıklarını söyledi.

ADALETSİZCE VE ZORBALIKLA İŞTEN ÇIKARILDIM

Sosyal medya hesabından duruma isyan eden Karabudak mesajında şu ifadelere yer verdi: “7 yıldır çalışıyordum bu şirkette. Adaletsizce ve zorbalıkla işten çıkarıldım. Evime gelen noter kağıdıyla bir teşekkür bile edilmeden çıkarıldım. Şirket tabletini ve resmi kartları istediler, teslim etmeye şirkete geldim. İçeri almıyorlar. 7 yılın karşılığı… Yakınlardaki bir kafede devir teslim yaptık. Şirkette çalıştığım süre boyunca şirketin politikas low-cost sanıyordum, meğer şirketin beyni ve ahlakı low-cost’muş. Üzücü”

Tülin Karabudak’ın “sert iniş” yaptığı için Pegasus tarafından işten çıkarıldığı ileri sürüldü.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu