Pegasus Zagreb uçuşlarına başladı… Hırvatistan, Pegasus’un uçuş yaptığı 50’nci ülke oldu

featured

Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen – Zagreb uçuşlarına başladı. Pegasus Havayolları, Hırvatistan’daki ilk rotası olan Zagreb’e Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki kez uçacak. Hırvatistan, Pegasus’un uçuş yaptığı 50’nci ülke oldu.

Zagreb Havalimanı Genel Müdürü Hüseyin Bahadır Bedir, “Pegasus Havayolları’nı Zagreb Havalimanı’nda yeni ortağımız olarak ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bedir, şunları kaydetti: “Bu her iki taraf için de büyük bir fırsat, zira destinasyonlarımızın bağlantı ve erişilebilirliğinin yanı sıra yolcu trafiği ve turizm potansiyelini de arttıracak.

İstanbul önemli bir merkez, kültürel ve tarihi bir hazine ve eminiz ki pek çok gezgin burayı keşfetmekten keyif alacaktır.

Aynı şekilde Zagreb de zengin bir kültürel mirasa sahip, büyüleyici ve dinamik bir şehirdir ve Türkiye’den ve Türkiye dışından gelen ziyaretçilere sunabileceği çok şey vardır.

Pegasus Havayolları ile başarılı ve uzun soluklu bir işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Pegasus Hava Yolları Satış ve Network Planlama Başkan Yardımcısı Emre Pekesen ise şunları söyledi:

“Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e uçuş başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, 2024 yılındaki ilk yeni destinasyonumuz ve Hırvatistan ağımızdaki 50. ülke oldu.

Her iki ülke vatandaşlarının da birinci sınıf hizmetimizden ve uygun fiyatlarımızdan keyif alacağından hiç şüphem yok” dedi.

Pegasus Havayolları doğrudan bir rekabetle karşı karşıya değil, ancak Türk Hava Yolları İstanbul’un ana merkezi ile Zagreb arasında günde iki sefer düzenliyor ve 1 Nisan’dan itibaren rotadaki frekansları haftada on sekize çıkaracak.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Pegasus Zagreb uçuşlarına başladı… Hırvatistan, Pegasus’un uçuş yaptığı 50’nci ülke oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir