Pegasus Havayolları, Ankara’dan Varşova’ya direkt seferlere başlayacak

featured

Pegasus Havayolları, Ankara’dan Varşova’ya direkt seferlere başlayacak.

Uçuşların başlangıç tarihi 4 Haziran olarak açıklandı.

Varşova – Ankara direkt uçuş biletleri, 89.99$’dan başlayan fiyatlarla şirketin resmi internet sitesi ve Pegasus mobil uygulamasından satın alınabilecek.

Varşova’ya seyahat etmeyi planlıyorsanız Ankara-Varşova direkt uçuş seferlerimizden faydalanabilir ve ucuz uçak biletinizi ayırtabilirsiniz. Seferler Ankara Esenboğa Havaalanı ile Varşova Chopin Havaalanı arasında gerçekleştirilir. ESB-WAW direkt uçuş seferleri yaklaşık 2 saat 50 dakika sürer.

Varşova’ya en ucuz fiyatlarla uçmak için aylık takvimden ESB-WAW direkt uçuş seferleri için listelenen fiyatları inceleyebilirsiniz. Gidiş-dönüş veya tek gidiş için sunulan fiyatları kolaylıkla ve hızlı şekilde karşılaştırmak mümkündür.

Seyahat tarihinizde esneklik varsa Pegasus’taki takvim/grafik görünümü seçtiğiniz aya ait seferleri ve ucuz uçak bileti seçeneklerini aynı sayfada görüntüleyebilmenizi sağlar. Böylece hem uçuş günleri hem de en uygun fiyatları kolayca karşılaştırabilir, kararınızı hızlıca verebilirsiniz.

Varşova yolculuğunuzu mümkün olduğunca ekonomik bir bütçeyle gerçekleştirmek için Pegasus’un sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değildir. Yıl boyunca birçok kampanyadan yararlanma şansınız bulunur. Kampanya indirimlerini takip ederek Varşova uçak biletinizi çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca BolBol üyeleri de yeterli puanı toplayarak uçak biletlerini bedavaya getirebilir.

Varşova’da Ulaşım

Varşova’da ulaşım havaalanından şehir merkezine gidiş ya da şehir içi ulaşım olarak incelenebilir. Genel olarak şehirde ulaşım koşullarının gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür.

Havaalanından Kent Merkezine Ulaşım

Varşova Chopin Havaalanından kent merkezine gitmek için kullanabileceğiniz popüler toplu taşıma araçları arasında tren, halk otobüsleri ve taksi bulunur.

Varşova Chopin Havaalanı ile kent merkezi arasında ortalama 10 km’lik bir mesafe vardır. Zemin kattaki gelen yolcu çıkışında 7/24 taksi bulmak mümkündür. Trafik durumuna da bağlı olarak taksi ile kent merkezine yaklaşık 20 dakika içinde gidebilirsiniz.

Havaalanının altındaki istasyondan trene binerseniz yaklaşık 20 dakika içinde Varşova Merkez Tren İstasyonu’na ulaşabilirsiniz. Ulaşım için 3 farklı tren hattı seçeneği bulunur.

Varşova Havaalanından 5 farklı otobüs hattı (148, 175, 188, 331 ve N32) şehir merkezine gider. Ayrıca express gece otobüsü (N32) de bulunur. Yolculuk ortalama 30-45 dakika sürer.

Şehir İçi Ulaşım

Varşova’yı yürüyerek keşfetmenin tadı ayrı olsa da zaman zaman toplu taşıma araçlarına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Şehirde en yaygın olarak kullanılan toplu taşıma araçları ise metro, tramvay ve otobüstür. Biletleri büfelerden, metro/tramvay istasyonlarındaki ve tramvay/otobüs içindeki bilet makinelerinden satın alabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Pegasus Havayolları, Ankara’dan Varşova’ya direkt seferlere başlayacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir