Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sabancı ve eşinin sağlık durumu nasıl?

featured

Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyesi ve Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, eşi Vuslat Doğan Sabancı ve çocuklarıyla Yunanistan’ın Leros adasında bot kazası geçirmiş ve ölümün kıyısından dönmüştü. Ağır yaralanan Sabancı’nın beş gün sonra bilincinin yerine geldiği açıklanmıştı. Hayati tehlikeyi atlatan Sabancı çiftini zorlu bir sürecin beklediği ifade edildi.

4 Ağustos’ta eşi Vuslat Doğan Sabancı ve çocuklarıyla Yunanistan’ın Leros adasında bot kazası geçiren Ali Sabancı’nın hayati tehlikesi vardı. İyi haber bir önceki gün gelmişti.

Hayati tehlikeyi atlatan Ali Sabancı uyandırıldı. Kazadan beş gün sonra bilinci yerine gelen ama yoğun bakımda tedavisi süren Ali Sabancı’nın, eşi, çocukları ve annesiyle görüştüğü öğrenildi. Hatta onların, istediği zaman ziyaret edebildiği de belirtililiyor.

Sabah’tan Bülent Cankurt bugünkü köşe yazısında Sabancı çiftinin sağlık durumlarıyla ilgili yeni bilgileri kaleme aldı.

Cankurt’un yazısındaki ilgili kısım şöyle:

“Vuslat Doğan Sabancı’nın, eşi gibi hayati tehlike yaşamasa da çok uzun bir tedavi sürecine ihtiyacı olduğu bilgisini aldım.

Tedavisi normal odada devam eden Vuslat Hanım’ın, damak, dişleri ve çene kısmında ağır olmak üzere yüzünde büyük hasar oluşmuş.

Estetik cerrah olan bir arkadaşım, şimdiye kadar iki ameliyat geçiren Vuslat Hanım için “Daha 9-10 ameliyat olması lazım” dedi.

Allah’ın sevenlerine bağışladığı Ali Bey ve Vuslat Hanım, inşallah bu zorlu tedavi sürecini en kısa zamanda atlatır ve eski sağlıklarına kavuşurlar.”

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sabancı ve eşinin sağlık durumu nasıl?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir