1. Haberler
  2. Pegasus
  3. Pegasus 9 Euro’ya yurtdışına uçuruyor!

Pegasus 9 Euro’ya yurtdışına uçuruyor!

featured

Pegasus Hava Yolları, 253 bin koltuğunu kampanyalı fiyatlarla satışa sundu.

Pegasus’un 2022 ilkbahar-yaz sonu biletlerinin kampanyalı satışlarına başladı. Yurt içinde 83 bin koltukla sınırlı kampanyaya göre biletler 109,99 TL’den başlayan fiyatlarla, yurt dışında ise 170 bin koltuk 9 euro artı vergilerle satışa sunuldu.

Biletleme tarihinin 14-19 Eylül 2021 olduğu ve kampanya için 253 bin bilet ayrıldığı bilgisi verildi.

Kampanya kapsamında uçuş tarihleri ise 27 Mart – 29 Ekim 2022 olarak açıklandı.

Kampanya koşullarına ilişkin detaylar şu şekilde:

Satış Tarihi: 14-19 Eylül 2021 (Türkiye yerel saatine göre 14 Eylül 2021 saat 00:01’den itibaren 19 Eylül 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 27 Mart – 29 Ekim 2022

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşlarında ve aşağıda listelenen yurt dışı uçuşlarında toplam 253.000 koltuk için geçerlidir. Kampanyalı fiyatlar yurt içinde 83.000, yurt dışında 170.000 koltuktan satışa sunulmuştur.

Ücretler:

Yurt içi: 109.99 TL’den başlayan fiyatlarla,

Yurt dışı: 9€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup yurt içinde 83.000, yurt dışında 170.000; toplam 253.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt veya aktarmalı tüm uçuşlar için geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarında Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt içinde Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı ve Kıbrıs uçuşlarında Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışı ve Kıbrıs’ta Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.

Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Bu kapsamda, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasındaki her bir ücret farkı tahsil edilir.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Pegasus 9 Euro’ya yurtdışına uçuruyor!
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir