Onur Air

Panik atak geçiren yolcu uçağı bir birine kattı!

Onur Air Hava Yolları'na ait A330 uçağında panik atak geçiren bir yolcu ortalığı savaş alanına çevirdi. Panik atak geçirdiği belirlenen yolcu 20 bin dolar değerinde olan slide olarak adlandıralan acil tahliye botlarına patlattı. Şirket yabancı uyruklu olan yolcudan şikayetçi oldu.

Onur Air Hava Yolları’na ait A330 uçağında panik atak geçiren bir yolcu ortalığı savaş alanına çevirdi. Panik atak geçirdiği belirlenen yolcu 20 bin dolar değerinde olan slide olarak adlandıralan acil tahliye botlarına patlattı. Şirket yabancı uyruklu olan yolcudan şikayetçi oldu.

UÇAĞI BİR BİRİNE KATTI

Olay önceki akşam 18.30 sularında Antalya Havalimanı’nda meydana geldi. 19.00’da Antalya’dan İstanbul’a kalkış için son hazırlıklarını yapan Onur Air Hava Yolları’na ait A330 uçağında bir yolcu panik atak geçirdi. Kontrol altına alınamayan yolcu çıkış kapılarında yer alan slideları patlattı.

UÇAKTAKİ ZARAR 20 BİN DOLAR

Kabin görevlilerinin yardım talebi sonrası yolcu polis ekiplerine teslim edildi. Uçaktaki yolcular ise başka uçaklarla İstanbul’a gönderildi. Havayolu şirketinin yolcudan şikayetçi olacağı açıkladı. Yabancı uyruklu yolcunun verdiği zararın 20 bin dolar civarında olduğu tahmin ediliyor.

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı