1. Haberler
  2. Gündem
  3. Onur Air ve Corendon uçağında büyük hasar

Onur Air ve Corendon uçağında büyük hasar

featured

Antalya’da son günlerde etkili olan fırtına ve hortum havalimanını da vurdu. Hortum nedeniyle devrilen servis otobüsünde bulunan 8 yolcu ile devrilen minibüsteki 3 yer hizmetleri görevlisi yaralandı. Yaralılara ilk müdahale havalimanı içerisinde bulunan 112 ekipleri tarafından yapıldı.

KÖRÜK UÇAĞA ÇARPTI

Havalimanında 12 vatandaşın hafif yaralandığı fırtına ve hortum uçaklarda ise büyük hasara neden oldu. Hortum nedeniyle savrulan araçlar ve havalimanındaki körükler uçaklara çarptı. En büyük hasardan biri Onur Air uçağında meydana geldi. Körüğün çarptığı uçağın kokpit kısmında zarar meydana geldi. Fırtınanın savurduğu araçlardan bir tanesi ise Corendon’un motorunun yanına kadar geldi. Havalimanında hasar tespit çalışması başlatıldı.

Kaynak: havahaber.com

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#SONDAKİKA ANTALYA’DA BÜYÜK HASAR. Onur Air ve Corendon uçağında büyük hasar Antalya havalimanında meydana gelen fırtına havalimanında bekleyen uçaklarda da büyük hasara yol açtı. Onur Air’in uçağına körük çarparken, fırtına etkisiyle savrulan araçlar Corendon uçağının motorunun yanına kadar geldi. /// Antalya’da son günlerde etkili olan fırtına ve hortum havalimanını da vurdu. Hortum nedeniyle devrilen servis otobüsünde bulunan 8 yolcu ile devrilen minibüsteki 3 yer hizmetleri görevlisi yaralandı. Yaralılara ilk müdahale havalimanı içerisinde bulunan 112 ekipleri tarafından yapıldı. KÖRÜK UÇAĞA ÇARPTI Havalimanında 12 vatandaşın hafif yaralandığı fırtına ve hortum uçaklarda ise büyük hasara neden oldu. Hortum nedeniyle savrulan araçlar ve havalimanındaki körükler uçaklara çarptı. En büyük hasardan biri Onur Air uçağında meydana geldi. Körüğün çarptığı uçağın kokpit kısmında zarar meydana geldi. Fırtınanın savurduğu araçlardan bir tanesi ise Corendon’un motorunun yanına kadar geldi. Havalimanında hasar tespit çalışması başlatıldı. Kaynak: havahaber.com ? Twitter

Hava Haber (@havahabercom)’in paylaştığı bir gönderi ()

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Onur Air ve Corendon uçağında büyük hasar
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir