CorendonOnur Air

Onur Air ve Corendon filosunu genişletti

Türkiye'de faaliyet gösteren Onur Air ve Corendon Hava Yolları filosuna yeni Airbus uçakları kattı.

Yaz sezonu hazırlıklarını sürdüren hava yolu şirketleri filolarını güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’de faaliyet gösteren Onur Air ve Corendon Hava Yolları filosuna yeni Airbus uçakları kattı.

Instagramda @tr_spotter hesabı ile fotoğraflar paylaşan Cumali Selvi’nin objektifinden TC-OSB tescilli Onur Air’in Airbus A320-200 uçağının Atatürk Havalimanına iniş anı.

ONUR AİR’E İKİ AIRBUS A321

Onur Air iki adet Airbus A321-231 tipi uçak kiraladı. Avion Express şirketine ait LY-NVQ tescilli Airbus A321-231 tipi uçak geçtiğimiz gün Onur Air filosuna katılmak üzere Stuttgart Havalimanı’ndan Antalya Havalimanı’na geldi. Yine Avion Express şirketine ait LY-NVU tescilli Airbus A321-231 tipi uçak ise Onur Air renklerine boyanmak üzere Montpellier Havalimanı’ndan Manchester Havalimanı’na gitti.

CORENDON FİLOSUNA YENİ UÇAK

Corendon Hava Yolları da Airbus A320-321 tipi bir uçak filosuna kattı. Göklerdeyiz.net’te yer alan habere göre, şirket 29.8 yaşındaki Global Aviation şirketine ait ZS-GAL tescilli Airbus 320-231 tip uçağı kiraladı. Uçak geçtiğimiz gün Güney Afrika’dan O.R Tambo Uluslararası Havalimanı– Johannesburg -Entebbe – Antalya rotasını  izleyerek  Corendon Havayolu şirketi  uçuş kodu olan CAI1001 uçu kodu ile Antalya’ya geldi ve şirket renklerine boyanıp yakında seferlerine başlayacak.

Etiketler

Hava Haber

Türkiye ve Dünya'daki tüm havacılık haberleri ile savunma sanayindeki gelişmeler bu portalda.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu da dikkatini çekebilir

Kapalı
Kapalı