Onur Air 9 uçağını devretti

featured
Cumali Selvi

Türkiye’nin en köklü havayolu şirketlerinden biri olan Onur Hava Yolları, 9 uçağını Bulgaristan’ın başkenti Sofya merkezli Holiday Europe’a devretti. Şirket daha önce Türkiye’deki iç hat seferlerini durdurmuştu.

UÇAKLAR HOLİDAY EUROPE’A GEÇTİ

Onur Air filosunda bulunan 9 uçakla ilgili radikal bir karara imza attı. Şirket filosunda uzun süredir görev yapan Airbus tipi 9 uçağı, Bulgaristan merkezli kurduğu Holiday Europe’a devretti.

[irp posts=”11862″ name=”Onur Air Çin’e mi satılıyor?”]

8 TANESİ MISIR’DAYDI

Turkish Air News’in aktardığına göre şirketin devrettiği uçaklar şu şekilde; Mısır’ın tatil kenti Hurgada’da bulunan 2 adet A320, 3 adet A321, Mısır’ın Marsa Alam kentinde bulunan 1 A320 ile bir A321,  Mısır’ın Sharm el Sheikh kentinde bulunan 2 A320 ile İspanya’nın Fuerteventura adasında bulunan bir A321 neo.

[irp posts=”13901″ name=”Onur Air Bodrum seferini de durdurdu”]

BODRUM SEFERLERİ DURMUŞTU

15 yıldır aralıksız olarak uçtuğu Bodrum seferlerini durduran Onur Air’in iç hatlardaki tek rotası Antalya kaldı. Yurt içi uçuşlarını azaltan Onur Air’in yurt dışı charter seferlerine ağırlık vereceği öğrenildi. Onur Air, Almanya, Bulgaristan, Mısır, Kuveyt, Irak, Kazakistan ve Irak’a charter seferleri yapıyor.

Kaynak: Havahaber.com

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Onur Air 9 uçağını devretti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir