Neymar’a görülmemiş hediye… Al-Hilal, Neymar’a Boeing 757 uçağı hediye etti! Tüm masrafları kulüp karşılayacak

Al-Hilal'e transfer olan Neymar'a servet tutarındaki sözleşmesinin yanında kulüp tarafınca 290 kişi kapasiteli Boeing 757 uçağı armağan edildi. Uçağın personel ve yakıt harcamaları Al-Hilal tarafınca karşılanacak.

featured

Al-Hilal’e transfer olan Neymar’a servet tutarındaki sözleşmesinin yanında kulüp tarafınca 290 kişi kapasiteli Boeing 757 uçağı armağan edildi. Uçağın personel ve yakıt harcamaları Al-Hilal tarafınca karşılanacak. 80 milyon euroluk bonservis bedeliyle Paris Saint-Germain‘den Al-Hilal’e transfer olan Neymar, 2 yılda reklam ve sponsorluk gelirleriyle birlikte toplam 400 milyon euroya yakın para kazanacak.

Suudi Arabistan ekibi, Brezilyalı yıldıza çılgın kazancının yanı sıra 290 kişi kapasiteli Boeing 757 uçağı hediye etti.

Neymar’ın Boeing 747 ile Avrupa’dan Orta Doğu’ya yaptığı özel uçuş, tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Devasa yolcu uçağı, Neymar’ın talep ettiği zamanlarda gerekli düzenlemeler yapılıp onun için kullanılacak.

Neymar’ın 2 özel uçağı bulunuyor. Bunlar, Embraer Phenom 100 ve Cessna Citation 680. Brezilyalı futbolcunun ayrıca kısa uçuşları için bir de Eurocopter EC130B4 model helikopteri var.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Neymar’a görülmemiş hediye… Al-Hilal, Neymar’a Boeing 757 uçağı hediye etti! Tüm masrafları kulüp karşılayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir