Lufthansa

Lufthansa “yaza merhaba” dedi

Lufthansa Grup Havayolları, seyahat acentaları temsilcileri ile biraraya gelerek "yaza merhaba" dedi. Acentaların başarılarını kutlayan Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, Türkiye satışlarının büyük bir bölümünün acentalar vasıtasıyla yapıldığını söyledi.

Lufthansa Grup Havayolları, seyahat acentaları temsilcileri ile biraraya gelerek “yaza merhaba” dedi. İstanbul Ortaköy’deki Radisson Blu Bosphorus’da düzenlenen “2019 SIGNATURE EVENT, ‘Yaza Merhaba” organizasyona 300’den fazla davetli katıldı. Davette Lufthansa Grup yetkilileri, seyahat acentaları temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri yer aldı.

Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer

SATIŞLARDA ACENTALARIN PAYI BÜYÜK

Gecede bir konuşma yapan Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, acentaların havayolu şirketleri için ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı. Lufthansa’nın Türkiye satışlarının büyük bir bölümünün acentalar vasıtasıyla yaptığına dikkat çeken Geçer, seyahat acentaları temsilcilerini başarılarıdan dolayı tebrik etti. Gecede, geçtiğimiz bir sene boyunca en iyi performans gösteren Lufthansa Türkiye çalışanlarının yanı sıra seyahat acentelarına da çeşitli ödüller verildi.

BAĞLANTILI HABER:   Lufthansa ile ilgili kritik karar için son aşama!

kaynak: havahaber.com

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı