THY Genel Müdür Yardımcısı Kızıltunç ‘Yılın CIO’su seçildi

featured

Türk Hava Yolları Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Kerem Kızıltunç, International Data Corporation (IDC) tarafından düzenlenen IDC Türkiye CIO Summit 2023 etkinliğinde “Yılın CIO’su” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de bilişim sektöründeki en büyük ve en kapsamlı buluşmaları gerçekleştiren International Data Corporation (IDC) Türkiye, 4-5 Mayıs tarihlerinde IDC Türkiye CIO Summit 2023 etkinliğini düzenledi. Bu yıl 14. kez düzenlenen etkinlikte, IDC tarafından uzun yıllardır Türkiye’de düzenlenen organizasyon bu yıl da çok sayıda global ve bölgesel şirketin temsilcilerini bir araya getirdi. En prestijli ödüller arasında gösterilen IDC CIO Ödülleri’nden Yılın CIO’su ödülünü Türk Hava Yolları CIO’su Dr. Kerem Kızıltunç aldı.

Türk Hava Yolları Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Kerem Kızıltunç, ödül ile ilgili “Ülkemizin başarılı yöneticileriyle bir arada bulunarak böylesine önemli bir organizasyondan ödülle dönmek benim için gurur verici. Bu başarımızın ardında Türk Hava Yolları olarak benimsediğimiz misyon ve hedeflerin olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde dünyanın en iyi 3 dijital havayolu arasında yer almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojiler, uygulamalar ve projeler bu hedef doğrultusunda bize destek oluyor ve bu sayede de dünyanın en çok yere uçan havayolu şirketi olabiliyoruz. Bu yüzden, bu ödülü Türkiye’nin ismini dünyaya yaymak için var gücüyle çalışan Türk Hava Yolları ailesine adıyorum. Hep birlikte çalışmaya ve daha ilerisine ulaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
1
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
THY Genel Müdür Yardımcısı Kızıltunç ‘Yılın CIO’su seçildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir