Kadir gecesi paylaşımı yapan Pegasus çalışanı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

featured

Kişisel sosyal medya hesabından “Kadir gecesi özel, Rabbim kabul etsin” notuyla içki masası fotoğrafı paylaştığı için işinden olan ve hakkında soruşturma başlatılan Pegasus çalışanı O.T., ifade vermeye gittiği savcılık tarafından tutuklamaya sevk edildi.

Çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan O.T. ifadesinde, “İşimi kaybettim. Halen korkuyorum ve tanımadığım telefonlara cevap veremiyorum” dedi.

O.T. ifadesinde, “Amacım İslam dinini ve inananları rencide etmek, galeyana getirmek ve hakaret asla olamaz. Alkollü olmamın etkisiyle bu notu paylaştığımı düşünüyorum. Böyle bir konuyla gündeme geldiğim için çok üzgün ve pişmanım. İşimi kaybettim. Halen korkmaktayım ve tanımadığım telefonlara cevap veremiyorum. Kapalı hesabımdan paylaşımı dışarı sızdıran arkadaşım kimse beni toplumun önüne attı” dedi.

NE OLMUŞTU?

Bir arkadaş grubu Kadir Gecesi bir araya gelerek alkollü bir sofra paylaşımı yapmış ve bu paylaşımda Kadir Gecesi’ni hedef alan ifadeler yer almıştı. Söz konusu paylaşımı yapanların da Pegasus Havayolları çalışanları olduğu iddia edilmiş ve paylaşım büyük tepki çekmişti.

Ardından da Pegasus çalışanı olan O.T işten çıkarılmıştı.

2
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
4
_a_rm_
Şaşırmış
12
sinirli
Sinirli
Kadir gecesi paylaşımı yapan Pegasus çalışanı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir