Havayolları

Kabin memuru Gucci kemerlerini çalarken yakalandı

Bangkok Havalimanı’nda çok sıra dışı bir olay yaşandı. Thai Airways’e çalışan bir kabin memuru Milan seferi dönüşünde Bangkok Havalimanı’nda gümrük memurları tarafından durduruldu. Kabin memuru üniformasının altına sakladığı çok sayıda Gucci marka kemer ve çanta ile yakalandı.

Bangkok Havalimanı’nda çok sıra dışı bir olay yaşandı. Thai Airways’e çalışan bir kabin memuru Milan seferi dönüşünde Bangkok Havalimanı’nda gümrük memurları tarafından durduruldu. Kabin memuru üniformasının altına sakladığı çok sayıda Gucci marka kemer ve çanta ile yakalandı. Kabin memuru hakkında vergi kaçakçılığı suçundan hakkında işlem başlatılırken, kemer ve çantayı satmak için mi yoksa kendisi için mi aldığı araştırılıyor.

Thai Airways’in Kabin memuru Gucci kemerlerini çalarken yakalandı
Thai Airways’in Kabin memuru Gucci kemerlerini çalarken yakalandı

Tayland’ta yayın yapan Kanal 3’te yer alan habere göre, Thai Airways’in uçuş hizmetleri direktörü Sutheerat Siripalanon, havayolu şirketinin şüpheli davranışı izlediğini ve gümrük yetkilileriyle yakın çalıştığını söyledi. Bu durumda, Siripalanon, Tayland medyasına havayolunun bir ihbar aldığını ve kaçakçıyı kırmızı elini yakalayan havaalanı yetkililerini uyardığını söyledi.

BAĞLANTILI HABER:
Bu nasıl reklam filmi? Büyük tepki çekti

Geçen yıl Malezya Havayolları’nda görevli bir kabin memuru kara para aklama suçlamasıyla 12 ay hapis ve 150 bin Paund para cezasına çarptırılmıştı.

 

Kaynak
paddleyourownkanoo
Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı