Jet2 Holidays rakamları açıkladı: Türkiye’ye 850 bin turist getirecek

Jet2 Holidays CEO’su Steve Heapy, yerel acentası MTS ile, Kuşdası'nda bulunan Korumar Ephesus ev sahipliğinde düzenlenen programla 200’e yakın turizmciyle bir araya geldi.

featured

Jet2 Holidays CEO’su Steve Heapy, yerel acentası MTS ile, Kuşdası’nda bulunan Korumar Ephesus ev sahipliğinde düzenlenen programla 200’e yakın turizmciyle bir araya geldi.

Toplantıya ayrıca MTS Türkiye Genel Müdürü Münci Karakaya, MTS Ege Bölge Genel Müdürü Tanju İçten, Sea Light Otelleri Sahibi Hüsnü Uçar, Aydın İl Turizm Müdürü Umut Tuncer katılım sağladı.

Jet2’nun hedefleri hakkında bir sunum gerçekleştiren Heapy, Türkiye’yi çok önemli bir destinasyon olarak gördüklerini belirtti. 2022’de 850 bin İngiliz getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Heapy, “Türkiye talebinde 2019’un üzerinde bir artış yakaladık. 2023 yılında bir milyon rakamını hedeflemekteyiz. Uçak sayılarını artırdık” dedi.

Milliyet’te yer alan habere göre, programda konuşan Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden ise, “İzmir havaalanına uçuşlarınızı uzatmanızı istiyoruz. Bölge, sezonun uzaması için gerekli altyapıya sahip. Biz de otellerimizi açık tutarak size destek vereceğiz” ifadesini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Jet2 Holidays rakamları açıkladı: Türkiye’ye 850 bin turist getirecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir