Havayolları

İstanbul uçuşlarına özel fiyat

Özbekistan Havayolları, 1 Aralık 2019'dan geçerli olmak üzere, Taşkent-İstanbul ve Semerkant-İstanbul (tek yön) uçuşlarında ekonomi sınıfı tarife ücretlerinde indirime gidildiğini duyurdu.

Özbekistan Havayolları, 1 Aralık 2019’dan geçerli olmak üzere, Taşkent-İstanbul ve Semerkant-İstanbul (tek yön) uçuşlarında ekonomi sınıfı tarife ücretlerinde indirime gidildiğini duyurdu.

İndirimli tarifeler, 1 Aralık 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri ​​arasında yapılacak uçuşlar için geçerli olacak. Ücretsiz bagaj hakkı ise 45 kg olarak belirlendi.

Özbekistan Hava Yolları, Taşkent’ten hergün (günde iki uçuş), Semerkand’tan ise pazartesi, çarşamba ve cuma günleri haftada üç kez düzenli olarak tarifeli seferler gerçekleştiriyor.

Özbekistan Havayolları filosunda Boeing 757/767, Boeing 787-8 Dreamliner, Аirbus 320, IL-114-100 ve kargo uçakları; Boeing-767-300BCF tipi uçaklar bulunuyor.

Dünyanın önde gelen ülkelerinin 40’tan fazla şehrine düzenli olarak iç ve dış hat uçuşları gerçekleştiren şirketin uçtuğu ülkeler arasında; Rusya, Belarus, ABD, İtalya, Almanya, Fransa, Letonya, Büyük Britanya, Hindistan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Japonya, Malezya, Kore, Singapur, Türkiye, İsrail, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan yer alıyor. Şirketin ayrıca 25 ülkede temsilciliği bulunuyor.

BAĞLANTILI HABER:   LATAM'dan yeni çıkış yolu

Özbekistan havayollarında yaklaşık 15.000 personel çalışıyor.

Etiketler

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı