Havalimanları

İstanbul Havalimanında feci ölüm; Midesindeki kokain patlayan kurye öldü

İstanbul Havalimanı’nda bir uyuşturucu kuryesi midesindeki kokain kapsüllerinin patlaması sonucu hayatını kaybetti. O anların görüntüleri ortaya çıktı.

Ekvator uyruklu bir uyuşturucu kuryesinin yuttuğu kokain kapsüllerinden ikisinin patlaması üzerine feci şekilde can verdi. Geçtiğimiz yaşanan olayın görüntüleri ortaya çıktı.

45 yaşındaki uyuşturucu kuryesi Zambrano Xavier Fernando Loor; İspanya’nın başkenti Madrid şehrinden kalkan uçakla İstanbul Havalimanı’na geldi. Aktarmalı olarak Ekvador’un başkenti Kito’ya gidecek olan kurye, sıralarında İstanbul Havalimanı’nın Giden Yolcu Katı’nda fenalaştı.

İddiaya göre; içerisine kokain maddeleri yerleştirilmiş kapsülleri yutarak uyuşturucu madde sevkiyatı yapan Loor’un midesindeki kapsüller patladı. Uyuşturucu madde zehirlenmesiyle aniden fenalaşan ve ilk olarak bilincini ardından da dengesini kaybederek yere düşen kurye kafasını yere vurdu ve ağır yaralandı. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen o anlarda uyuşturucu kuryesinin ağzından kanlar geldiği görüldü.

Sağlık ekipleri tarafından müdahale edilen kurye ambulansla hastaneye sevk edilmek istendi. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kuryenin midesinden yaklaşık 400 gram kokain çıktığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu