Hava Yolları

İstanbul Erivan seferleri 27 Aralık’ta başlıyor; Bilet fiyatları 85 eurodan satılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun “Türkiye-Ermenistan arasında charter uçuşlar başlayacak” demesinin ardından uçuş teyitleri geldi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun “Türkiye-Ermenistan arasında charter uçuşlar başlayacak” demesinin ardından uçuş teyitleri geldi. İlişkileri uzun süredir dondurulmuş olan ve uçak yolculuğu da bulunmayan Türkiye ile Ermenistan arasındaki uçuşlar 27 Aralık’ta başlıyor.

İlk uçuş 27 Aralık Perşembe

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu geçtiğimiz günlerde Erivan’la charter uçuşları da başlatılacağını duyurmuştu. Türkiye ve Ermenistan havayolu şirketlerinin İstanbul-Erivan arasındaki uçuşlarına yönelik başvurular da vardı. 27 Aralık perşembe günü itibariyle ilk uçuş başlayacak.

Bilet fiyatları 85 euro

İlk etapta Pazartesi ve Çarşamba olacak uçuşların, yılbaşından sonra Cuma günleri de gerçekleşeceği öğrenildi. Bilet fiyatları ise tek yön 85 Euro olarak belirlendi.
Ermenistan’ın FLYONE Armenia hava yolu şirketi İstanbul- Erivan arasında uçuşları başlattı. Pandemi döneminde faaliyete geçen FLYONE Armenia, Ermenistan’ın en genç havayolu şirketi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu