İsmail Demir müthiş haberi duyurdu: Görüntüleri bugün yayınlanacak!

featured

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, dün gece katıldığı bir canlı yayın programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Demir, Milli Muharip Uçak hakkında da açıklamalarda bulunurken 23 Kasım tarihini yani bugünü işaret etti.

MÜTHİŞ GELİŞMEYİ DUYURDU: GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLAYACAĞIZ

İsmail Demir, Milli Muharip Uçağın son montaj açılışının yapıldığını ve 23 Kasım (Bugün) tarihinde görsellerin paylaşılacağını açıkladı.

Demir yaptığı açıklamada, “Dün, Milli Muharip Uçak’ının son montaj açılışını yaptık. Milli Muharip Uçağımız montaj hattında ete kemiğe büründü. Görüntülerini de yarın (Bugün) yayınlayacağız.” ifadelerini kullandı.

MMU’daki son gelişmelere ilişkin bilgi veren Demir, “Uçak bütün sistemleriyle hazır. Yer testlerini pistte koşmak, motor çalıştırmak, acil güçte çalıştırmak, hidrolik sistemlerinin çeşitliliği basınçlarda test etmek, uçağın statik yüklenmelerini yapmak gibi bir dizi yerde yapılması gereken işlemler var. Ama uçak ete kemiğe büründü. Uçmak hele insanla uçmak çok daha dikkat edilmesi gereken, çok ince detaylı olarak madde madde onaylanması aşama aşama test edilmesi gereken şeyler. Onlar yapıldıktan sonra uçuşa hazır olacak.” dedi.

YouTube video

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
1
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İsmail Demir müthiş haberi duyurdu: Görüntüleri bugün yayınlanacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir