İngiltere’nin en azılı suçlusu İstanbul Lizbon uçağında yakalandı.. Türk polisini hafife aldı

İngiltere'nin en çok aranan suçlusu olan kanun kaçağı Alex Male, İstanbul'dan Lizbon'a giden uçakta yakalandı. Male'nin uyuşturucu ticareti ile kara para aklama suçlarından arandığı belirtildi.

featured

İngiltere’nin en çok aranan suçlusu olan kanun kaçağı Alex Male, İstanbul’dan Lizbon’a giden uçakta yakalandı. Male’nin uyuşturucu ticareti ile kara para aklama suçlarından arandığı belirtildi.

İngiltere’nin en çok aranan azılı suçlusu konumundaki Alex Male, İstanbul’dan Lizbon’a giden uçakta yakalandı. Sahte pasaport ile seyahat etmeye çalışırken yakalanan Male’nin Portekiz’de yakalandığı ve hakim karşısına çıkartılarak İngiltere’ye gönderilmesi planlandığı açıklandı.

İNGİLTERE’NİN EN ÇOK ARANAN SUÇLUSU

Uyuşturucu taciri ve kara para aklama suçlarından aranan İngiliz Alex Male, sahte pasaport ile İstanbul’dan Portekiz’e gitmeye çalışırken yakalandığı açıklandı. Male’nin
‘İngiltere’nin en azılı kanun kaçağı’ olduğu belirtilirken, zanlının yakalanması İngiliz medyasında geniş yankı uyandırdı.

Male’nin Cumartesi gecesi Portekiz sınırında yakalandığı belirtildi.

SAHTE PASAPORT İLE YAKALANDI

Azılı zanlının daha önce İspanya’nın Marbella bölgesinde ikamet ettiği tahmin edilirken oradan Portekiz’e geçtiği öğrenildi. Male’nin ayrıca sahte pasaportla seyahat etmeye çalıştığı tespit edildi.

Türkiye’de polisin pasaporttan şüphelendiği de belirtilirken İngiliz yetkililer, “Male sahte belgelerle fark edilmeden seyahat edebileceğini düşündü” ifadelerini kullandı. Portekiz’de yakalanan ve hakim karşısına çıkarılan Male’nin İngiltere’ye gönderilmesi bekleniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
İngiltere’nin en azılı suçlusu İstanbul Lizbon uçağında yakalandı.. Türk polisini hafife aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir