Hitit’in en yeni partneri Nepal Havayolları oldu

Havayolu ve seyahat sektörünün teknoloji sağlayıcısı Hitit büyümeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında havayolu şirketleri ile IT hizmet anlaşmaları imzalayan Hitit’in en yeni partneri Nepal Havayolları oldu.

featured

Havayolu ve seyahat sektörünün teknoloji sağlayıcısı Hitit büyümeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında havayolu şirketleri ile IT hizmet anlaşmaları imzalayan Hitit’in en yeni partneri Nepal Havayolları oldu. Hitit’in ödüllü ve küresel çapta bilinirliği yüksek yolcu hizmet sistem çözümlerini kullanacak olan Nepal Havayolları, pandeminin kaçınılmaz hale getirdiği dijital dönüşümü Hitit ile hayata geçirdi.

Sistem geçisinin hızlı bir şekilde tamamlanması sonrasında 6 Mayıs 2022 itibariyle Nepal Havayolları, Hitit’in yolcu hizmet sistemi ve gelir muhasebesi çözümlerini kullanmaya başladı. Hitit’in rezervasyon, envanter ve kalkış kontrol sistemleri ve sınıfının en iyisi yerleşik sadakat sistemi kapasitesine sahip web tabanlı bir yolcu hizmetleri sistemi olan Crane PSS (Rezervasyon ve Biletleme) çözümleri ve havayolunun yolcu gelir akışlarını tam olarak görmesini ve karını maksimize etmesini sağlayacak Crane RA (Gelir Muhasebesi) çözümü sayesinde, Nepal Havayolu bu alanlarda dijitalleşme sürecini tamamlayarak, operasyona başladı.

Nepal Havayolu ile yaptıkları yeni iş birliği hakkında bilgi veren Hitit Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç, “Pandemi sonrası hayatımıza giren yeni davranış kalıplarının havayolu sektörüne yansıması, kaliteli ve müşteri odaklı havacılık yazılımlarının önemini arttırdı. Hitit’in son iki yıldır yakaladığı büyüme ivmesi de havacılık çözümlerinin altyapısı ve kalitesi kadar partner olarak gördüğümüz müşterilerimizle olan yakın çalışmalarımızdan ileri geliyor. Hitit portföyünde çok sayıda ulusal firmaya hizmet veriyor.

Tüm Hitit ekibi olarak Nepal’in milli havayolu Nepal Havayolları’nı ailemizin bir parçası yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Yeni müşteriler, teknolojimizin yeni ülkelere girmesi ve ihracat rotamızı çeşitlendirmemiz anlamına geliyor. Hitit’in bağımsız teknoloji çözümleri satışlarını güçlendirmenin yanı sıra, seyahat acente çözümlerini yeni bir odak sahası olarak konumlandırma planları için de olumlu bir adım olacak” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
komik
Komik
0
alk_
Alkış
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
sinirli
Sinirli
Hitit’in en yeni partneri Nepal Havayolları oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir